Už teraz vieme, čo sa bude na jar nosiť za topánky

Aj keď len začala zima, mnohí ľudia sa už nemôžu dočkať, až zimné mrazíky odídu a až sa konečne ukáže zase slniečko v plnej svojej kráse. Ak patríte k ľuďom, ktorí nie sú milovníkov zimy, určite vás poteší, keď vám už teraz prezradíme, aké topánky sa budú práve budúcu jar nosiť. Aj keď väčšinou býva odtajnení jarnej kolekcie dlhšie záhadou, teraz vám exkluzívne prezradíme, do akých topánok investovať, aby ste boli na skoré jar pripravení.

Ak ste premýšľali nad tým, ako si skrátiť dlhú zimu, potom pre vás máme jednoznačný tip – kúpte si obuv, ktorú budete môcť vytiahnuť skoro na jar. Keď do svojho šatníka prinesiete jar, zima sa vám zrazu nebude zdať tak šialene dlhá.

Jarnú kolekciu, respektíve obuv, ktorá sa bude nosiť na jar, odhalili nedávne prehliadky. Vybrali sme niekoľko neustále sa opakujúcich topánok, ktoré sa stanú jednoznačnými trendy budúcej jari.

Členkové topánky so sieťovinou

Viete, čo bude budúci rok jeden veľký trend? Budú to členkové topánky, ktoré budú prepojené so sieťovinou. Sieťovina ako taká sa dostala do módy pred nejakým tým piatkom a od tej doby v móde zostala. Najskôr sa ukázala na svadobných šatách, potom začala dopĺňať najrôznejšie topy a zvršky. A budúcu jar sa ukáže v úplne novom kabáte, teda skôr na topánkach!

Hranaté špičky

Ak sledujete trochu módne dianie alebo ak sa aspoň trošku o módny svet zaujímate, potom pre vás nie je prekvapením, že sa vrátili hranaté špičky. Ak ste si tento rok topánky s hranatými špičkami nekúpili, potom ste urobili chybu. Takéto topánky by totiž vynosili aj na jar. Podľa posledných módnych prehliadok, ktoré odhalili jarnú kolekciu, je zrejmé, že práve hranaté špičky budú zase v móde. Len teda budú také topánky obohatené výraznejšími prútenými detaily.

Mohutné dreváky

Mysleli ste si, že móda sa nedokáže vrátiť v čase ďalej než do dôb pred tridsiatimi rokmi? Potom ste sa pomýlili. Móda môže svojím strojom času odcestovať oveľa ďalej, dokonca až do stredoveku, kedy sa nosili mohutné dreváky. Práve dreváky sú ďalší kúsok, ktorý na jar znosíte.