Umývadlové dosky do kúpeľne

Plánujete rekonštrukciu, alebo budete zariaďovať úplne novú kúpeľňu v novostavbe a už premýšľate o kúpeľňovom nábytku? Ak sa vám klasické prevedenie skrinky s umývadlom nepozdáva, máme pre vás skvelý a moderný tip, ktorým je umývadlová doska. Umývadlovú dosku môžete doplniť aj o doplnkovú skrinku, ktorú môžete kúpiť v rôznych šírkach a rôznych dekoroch dreva. Zostavíte si tak svoj kúpeľňový nábytok priamo podľa vašich predstáv a možnostiach kúpeľne.

Výber umývadlá

K umývadlovým doskám od firmy Dřevojas si môžete ľubovoľne zvoliť typ umývadla. Výber umývadiel je široký a môžete si zaobstarať napríklad keramické umývadlo s prepadom a otvorom pre vodovodnú stojančekovú batériu, alebo keramické umývadlo bez prepadu a bez otvoru pre vodovodnú batériu. Pre umývadlo bez prepadu je vhodná vysoká batéria na dosku, alebo nástenná dizajnová batérie.

Výhody umývadlové dosky

Umývadlovú dosku si môžete vybrať z dostupnej šírky 60-270cm. Doska ponúka veľký odkladací priestor, navyše pri doplnení dosky doplnkovou skrinkou vám vznikne úložný priestor pre kozmetické prípravky, alebo uteráky.

Varianty doplnkových skriniek

Skrinku pod dosku môžete kúpiť hneď v troch výškach a to 20,30 a 40 cm. Pri variante s 40cm výškou sú umiestnené 2 zásuvky pod sebou. Samozrejmosťou sú tiché a kvalitné pojazdy značky Hettich s doživotnou zárukou.

Doplnkovú skrinku možno umiestniť buď priamo pod umývadlo, v tomto prípade musíte objednať variantu s výrezom pre sifón, alebo variant bez výrezu, ktorá sa inštaluje na bočnú stranu od umývadla.

Otváranie zásuviek je bezúchytkové čiže tiež Push to Open.

Farebné prevedenie

Štandardným farebným prevedením nábytku je klasická biela, ak ale chcete zmenu, môžete si vybrať zo širokej ponuky dekorov dreva, alebo lakovaných povrchov. Firma Dřevojas ponúka prevedení dub, orech, borovica Jackson, Nebraska ai. Z lakovaných povrchov je to potom napríklad prevedenie N06 Lava, N07 Stone, N08 Cosmo a iné.

Zaujalo vás moderné prevedenie v podobe umývadlovej dosky?