Šperky, ktoré sa budú nosiť na jeseň. Na čo staviť?

O tom, čo sa bude nosiť tento rok na jeseň, toho bolo napísané veľa. Všade sa však zmieňujú o módnych trendoch v podobe kúskov oblečenia, nikde nie je reč o doplnkoch, a to hrajú tak dôležitú úlohu! Ak patríte k nákupným maniakom, viete, akú dôležitú úlohu doplnky v jednotlivých outfitoch majú. Dotvára konečný vzhľad, bez doplnkov nie je outfit dokonalý. Aby ste teda aj počas jesene mohli dotvárať outfity, poradíme vám, aké doplnky zvoliť.

Náušnice? Čím výraznejšie, tým lepšie

Ak milujete náušnice, tak sa počas jesene držte jednoduchým pravidlom, a síce čím výraznejšie, tým lepšie. Náušnice sú niečo, čo je nepostrádateľné, počas jesene však upustite od tradičných menších kúskov a radšej si kúpte poriadne masívne kúsky, ktoré budú pestrofarebné, vzorované, veľké. To skrátka teraz letí. Vôbec sa nebojte doplnkov zostavených z menších kamienkov, ktoré sú teraz k dostaniu napríklad v obchodoch Zara alebo Mohit.

Všeobecne využívanie kameňov do šperkov je teraz trendy. S kameňom sa tak nestretnete len u náušníc, ale tiež majú kamene v sebe obsiahnuté aj prstene alebo iné druhy šperkov. Kamene majú väčšinou pestrú farbu, nie sú všedné a nudné.

Stále frčí i perly

Či už falošné alebo pravé – perly sa skrátka drží na špici najštýlovejších doplnkov. Ani tento rok na jeseň nad nimi nemávněte rúk, môžete s nimi naozaj veľmi očariť. Dnes sa dokonca drobné perličky nachádza aj na veľkých, masívnych sponách do vlasov, ktoré novo ohlásili svoj comeback. Možno vám takéto spony do vlasov pripínali mamičky, keď ste boli malí.

Reťaze sú späť

Svoj comeback ohlasujú nielen veľké masívne spony, ale aj reťaze okolo krku a na rukách. Tento trend je pomerne známy, nie je to tak dávno, čo bol v móde. Chvíľku sa však dostal zo sveta preč, nosili sa skôr jemnejšie retiazky s príveskami. Teraz sa však nosia zase masívne reťaze ideálne v zlatom prevedení.