Čo odstráni nečistotu zo škár a inú špinu?

Každá žena dbá na to, aby žila skutočne v čistej domácnosti. Dbá na to, aby domácnosť bola vždy uprataná, neustále vytiera, vysáva alebo umýva riad. Taký veľký upratovanie sa väčšinou koná raz týždenne alebo raz za mesiac, kedy sa pri ňom umyjú i okná a perfektne sa opucuje kúpeľňa. Najviac sa ženy para s mastnými, špinavými škáry medzi kachličkami, ktoré sa zvyčajne nachádza práve v kúpeľniach, ale taky veľmi často aj v kuchyni. Ak aj vy bojujete s nečistotami, ktoré sú ťažko umývateľné, máme pre vás tip, ako s nimi zatočiť.

Mnoho žien sa vyhýba typicky chemickým prípravkom, ale niekedy sa im vyhnúť skrátka nemôžu. Niektoré špiny alebo plesne idú tak zle dole, že ženy musia siahnuť aj po tých najhorších chemických prvkoch, ktoré doma nájdu.

Veľakrát však ani s tými najviac vychvaľovaným čistiacimi prostriedkami nedosiahnu takéto efektu, o akom sníva. Efektu, ktorý by sa podľa žien dal prirovnať k dokonalosti, môžu dosiahnuť pomocou jednej jedinej veci, respektíve nápoje.

Coca-Cola nie je iba na pitie!

Šialene sladký nápoj zvaný Coca-Cola iste dobre poznáte. Jedná sa o konkurenta našej českej Kofoly, ktorého pijeme väčšinou v kine. Ak Coca-Colu nemáte zrovna v láske, teraz si ju absolútne zamilujete. Je to totiž multifunkčné pomocník pri upratovaní!

Na čo všetko Coca-Cola pomáha?

Ak máte profil na sociálnej sieti Instagram, určite už ste narazili na mnohé videá, v ktorých Coca-Colu používajú. Možno sa vám to zdalo ako nereálne, ale ono to skutočne funguje. Pokiaľ si Coca-Colu nalejete do rozprašovača, ľahko vám pomôže odstrániť zašlú špinu v pazúroch medzi kachličkami. Okrem toho vám pomôže napríklad so zaschnutými nečistotami na sporáku, ktoré sa snažíte dlho odstrániť, alebo si poradí s ťažko odstrániteľnými nečistotami na nerezových prvkoch v kuchyni či v kúpeľni.

Mimochodom – vedeli ste, že keď namiesto vody dáte do vázy Coca-Colu a dáte do nej ružu, vydrží vám dlhšie svieže?