Lodičky a s čím ich kombinovať

Móda sa stále mení. Predtým sme boli zvyknutí na to, že sme mohli obliekať len obtiahnuté oblečenie, ktoré nám zvýrazňovalo nedokonalosti nášho tela. Teraz nám však móda hrá do kariet. Treba podotknúť, že nedávna kolekcie, ktoré sa ukázala na pultoch obchodov, priniesla mnoho kúskov, ktoré sú voľné – lepšie sa v nich teda cítime, nedokonalosti, i tie najmenšie, sú dokonale skryté. Rovnako tak sa do módy dostala kombinácie ležérnosti a elegantnosti. Napríklad také lodičky už nie je potrebné nosiť len k šatám alebo k spoločenským nohaviciam, aj keď k tomuto oblečenie asi táto obuv sedí najlepšie.

Poďme sa kombináciou lodičiek s inými kusmi oblečenia zaoberať viac. Rady a tipy ocenia prevažne dámy, ktoré sú milovníčkami lodičiek. O tejto obuvi sa hovorí, že škodí nohám, ale robí nohy tak krásne, dlhé a štíhle, že mnoho žien pre krásu skutočne trpia.

Lodičky dnes zoženieme v moha rôznych podobách. Najštýlovejšie sú prevažne tie, ktoré majú tvar do špičky. Rovnako tak Nepohrdnite ani sandálky na podpätku, ktoré by sa tiež mohli radiť do kategórie lodičiek.

Teraz však už k samotnej kombinácii.

Lodičky a ležérny štýl

Ako sme spomenuli na začiatku, lodičky sa aktuálne môžu kombinovať s ležérnym, pohodlným štýlom. Lodičky samy o sebe pohodlné nie sú, preto sa môžete cítiť v pohodlí aspoň tak, že si na seba oblečiete kúsky, ktoré pohodlné budú. Nebojte sa kombinácia s obyčajnými džínsy. Džínsy by mali byť predovšetkým upnuté, nie zvonové. K týmto džínsom potom voľte buď sako a jednofarebné tričko, alebo neváhajte a doplňte džínsy a lodičky o pohodlnú košeľu.

Lodičky a elegantný štýl

Mnoho žien však nosí lodičky prevažne k elegantnému štýlu a cez to vlak skrátka nejde. Ak sa rozhodnete nosiť lodičky len k elegantnému štýlu, myslite taky na dnes veľmi populárna nohavice cigaretového strihu alebo na nohavice, ktoré sú voľné, teda aj ohromne pohodlné.