Túžite po modernom domove? Poradíme, čo je dnes in

Pri zariaďovaní domácnosti sa musíte pozerať hlavne po osvetlení. To je to prvé, čo by ste mali do svojho nového či starého domu zaobstarať. Mnohí ľudia na osvetlenie zabúdajú a nechávajú ho úplne posledný krát, lenže potom horko ľutujú, keďže k pořízenému nábytku naraz nemôžu nájsť vhodné svietidlá či lustre. Ak túžite po modernom domove, začnite vyberať najskôr svetla, ktorých si človek všimne síce málokedy, ale ak budú výrazná, všimne si ich človek na prvý pohľad. 

Ak si čítate časopisy o módnych trendoch v bývaní, iste viete, že práve svetiel by si mal človek na prvý pohľad všimnúť. Dnes sa jedná o dominantu celej domácnosti, od ktorej sa má odvíjať ostatné zariadenia. 

Aj to je teda dôvod, prečo začať u osvetlenia. Aby ste však nemuseli dlho hľadať na internete alebo aby ste nemuseli čítať časopisy, poradíme vám, čo je teraz in. 

Moderné sú nepatrná sadrová svietidlá 

Aj keď sa všade dočítate o tom, ako veľmi masívne majú svietidlá byť, do spální a chodieb sa hodí drobná, úplne nepatrná svietidlá, ktoré urobia len toľko parády, koľko budete chcieť vy. Do spální sa hodí najmä sadrová svietidlá, ktorá plnohodnotne nahrádzajú klasické nočné lampičky. Môžu sa pripevniť na stenu, čím zaniká nutnosť mať vlastný nočný stolík. 

Sadrovými svietidlami však môže byť vybavená aj chodba, ktorá bude razom vkusne osvetlená. A vďaka tomu že sadrová svietidlá kúpite najmä v bielej farbe, budú sa hodiť skutočne do každej domácnosti. 

Keď svietidlá, tak závesná 

Ešte donedávna bola moderná stropné svietidlá, ktorá sa montovala do každej miestnosti domu. Lenže teraz sú moderné skôr závesné svietidlá, ktorá vo veľkom množstve a v rôznych prevedeniach zakúpite napríklad v e-shope osvetleni.com. 

Závesné svietidlá sa hodia najviac do jedální, kam sa kupujú minimálne po troch kusoch, kedy sa zavesí vedľa seba s rovnakým rozstupom.