Plavky podľa typu postavy. Pripravte sa na letnú sezónu

Každý z nás je jedinečný a každému z nás vyhovujú iné strihy. Aké plavky by sme si mali vybrať, aby úplne zodpovedali našim fyzickým potrebám a umožnili nám zvýrazniť naše prednosti?

Plavky pre veľké prsia

Dala vám príroda alebo estetická medicína veľké prsia? Mnohé ženy vám musia závidieť. Ak chcete čo najviac vyzdvihnúť svoje prednosti, vyberte si plavky, ktoré zvýraznia vrchný diel bikín. Široké popruhy vám urobia skvelú službu a navyše sú praktické. Podprsenka s kosticami vám poskytne dostatočnú oporu. Môžete si tiež dovoliť módny crop top, ktorý vám dodá sexi vzhľad. Nebojte sa plaviek s priesvitnými alebo sieťovanými prvkami.

Na druhej strane sa zbavte ozdôb a zabudnite na kliky.

Plavky pre malé poprsie

Majiteľky menších košíčkov sa môžu zamerať na veci, ktoré na objemnejšom poprsí nevyzerajú dobre. Kúpte si plavky s volánikmi, volánikmi, strapcami a inými ozdobami. Dobrou voľbou je aj push-up efekt. Skvelé sú aj jednoduché trojuholníkové topy bez vypchávok, napríklad pletené.

Plavky v tvare hrušky

Platia tu rovnaké pravidlá ako pri plavkách pre menšie poprsie. Vrchný diel bude ozdobný a nebudú mu chýbať strapce, volániky ani ozdoby. Na druhej strane, spodná časť by v ideálnom prípade nemala mať žiadne alebo vertikálne motívy. Šortky sa neodporúčajú, pretože len zvýrazňujú tvar postavy.

Plavky pre postavu v tvare jablka

Máte plnšie bruško? Vyberte si nohavičky alebo šortky s vysokým pásom. Urobia vám veľkú službu. V skutočnosti sú priamo určené pre ženy s touto postavou. Potrebujete jednodielne plavky? Vyberte si taký, ktorý má grafické vložky a opticky zužuje váš pás. Môžete si zaobstarať aj tankiny.

Plavky pre chlapčenskú postavu

Máte chlapčenskú postavu? Ak áno, môžete okamžite začať kupovať jednodielne plavky. Hodiť sa vám budú aj zaujímavé strihy vrchného dielu bikín, napríklad sieťované alebo čipkované. Rafinované kúsky sú pre vás ideálne. Pozornosť môžete upriamiť na vrchnú aj spodnú časť plaviek, takže si môžete dovoliť aj strapce v spodnej časti.

Každej postave prospejú kúsky, ktoré jej lichotia.