Rozjasnite domácnosť modernými doplnkami

Domácnosť nespočíva iba v moderných kúskoch, ale veľkým umením je domácnosť skvele doladiť pomocou doplnkov. Luxusný dojem dodajú napríklad veľké bujné závesy, ktoré sú úplne skvelým kúskom do akejkoľvek miestnosti vášho domu. Voľte je jednoznačne také farby, do akej sa rozhodnete ladiť váš dom. Možno by ste sa mali zamerať aj na zrkadlá vo vašej domácnosti, pretože práve aj tie sú skvelým doplnkom. Kvety dodajú príjemnú atmosféru a tiež váš domov do istej miery zútulnia. Preto sa snažte, aby boli kvety v každom kútiku vašej domácnosti. Myslite však na to, či sú to také typy, ktoré sú stále zelené. Keby vám dané kvety rozkvitli do farebných krás, nie je nutné, aby ste kvôli nim znovu maľovali, pretože by vám jednoducho pokazili tú farebnú kombináciu, o ktorej ladíte celú miestnosť. Vždyzelené rastliny sa hodia úplne k akejkoľvek farbe, a tak sú jasnou voľbou číslo jedna pri návšteve kvetinárstva.

Ojedinelosť a originalita – to je základ modernej domácnosti

Keď mu však túžite len po modernej domácnosti, nedbajte hocijakých doplnkov. Skúste to predovšetkým s ojedinelými kúskami, vďaka ktorým bude vaša domácnosť iná ako tá susedovho. Skúste to so zvláštnymi Karafa alebo vázami, do ktorých nemusíte dať kvety. Len ich pár dajte k sebe, napríklad do jednej ponorte jeden jediný narcis, a vykúzlite tak ojedinelú dekoráciu, ktorá opäť dodá vašej domácnosti a danému izbe úplne iný nádych.

Takých dekorácií je však habadej, nemusíte sa sústrediť predovšetkým na karafy a vázy. Skúste to tiež s rôznymi nádobami, ktoré zoženiete v rôznych obchodoch s dekoráciami do domácností. Vankúše sú tiež ojedinelým kúskom, ktorý robí vašu domácnosť zase trochu inú. Naviac je teraz môžete zohnať v akýchkoľvek strihoch a v akejkoľvek farbe. Nemusíte sa pozerať iba na všedný druhy a farby vankúšov, ako ich všetci poznajú.