Ako vytvoriť modernú kúpeľňu?

Moderné bývanie je snom predovšetkým každej ženy, pretože práve ony túžia po neskonalom obdive zakaždým, kedy budú mať nejakú návštevu. Samozrejme docieliť také domácnosti nie je jednoduché, a tak sa ženy nechávajú pri zariaďovaní svojej domácnosť inšpirovať radom rád a tipov, ktoré nájdu v najrôznejších internetových magazínoch, časopisoch či len v obľúbených televíznych programoch o bývaní. Najväčším orieškom v zariaďovaní bytu je predovšetkým kúpeľňa. Ide totiž o akú relaxačnú zónu, vďaka ktorej sa denne budete tešiť domov. Náročný deň v práci si totiž nezaslúži nič iné, než predovšetkým horúcu vaňu s penou, hudbou, obľúbenou knihou a sviečkami. Presne taká situácia je synonymom relaxácie a oddychu. Lenže moderné a zároveň aj kúpeľňa symbolizujúce relaxačnú zónu je veľmi ťažká zariadiť. Ako teda na ňu, aby ste s ňou boli spokojní nielen vy, ale aj vaša rodina a následne aj susedia, ktorí by si o nej rozprávali v jednom kuse?

1. Vaňa patrí doprostred kúpeľne

Keď mu túžite po stopercentne modernej kúpeľni, jednoznačne sa musíte zamerať na vaňu, ktorá bude akosi dominovať celej tejto miestnosti. Teraz je veľmi populárny tá, ktorá je uprostred miestnosti. Ak si ju ešte zakúpite s drobnými nožičkami, budete úplne spokojní s tou domácností, v ktorej žijete. Samotné kohútiky robia taky svoje, a tak sa netreba báť toho, že by ste s týmto kúskom urobili zle.

2. Veľké zrkadlá

Zabudnite na drobná zrkadlá, ktoré sú umiestnené ako drobný prívesok na stene nad umývadlom. Teraz sú veľmi trendy najmä také, ktoré sú objemná a veľká. Rozprestierajú sa teda po celkovej šírke nad umývadlom, do jedného rohu k druhému. Presne to je ten typ zrkadla, s ktorým budete jednoznačne bodovať pred každou vašou návštevou. Nelepte na neho však žiadne samolepky alebo iné nálepky, ktoré vám prikáže deti. To tu modernosť a krásu takmer pohltí a nebude to už tak vkusný kúsok.