Voľba haly v štýle talianskych klasikov

Chodba je vizitka domu a mala by mať reprezentatívny vzhľad. Je to prvý priestor, ktorý uzrie hostia. A to veľmi dobre chápu Taliani, chodba má v ich domácnosti štýlový dizajn a vynikajúcu funkčnosť. Taliansky nábytok sa vyznačuje rôznymi konfiguráciami, ktorá je zvolená v závislosti na veľkosti miestnosti. Elitná nábytok v geometrických tvaroch – klasika prevedenie podlhovasté alebo štvorec, môže byť v úzkej alebo širokej verzii, ale vždy má praktickosť a štýl. Fantázia talianskych dizajnérov je úžasná. Navrhujú sady nábytku v jedinečnom vzhľade sa schopnosti zdôrazniť výhody areálu a skrývať nedostatky.

Talianske nábytkovej zostavy majú rozmanité vybavenie

Často sada obsahuje šatníková skriňa, stolík pre toaletné potreby, stolík pre topánky alebo oblečenie a praktické police. Klient má možnosť výberu vhodného štýlu. Vysoko kvalitný taliansky nábytok ponúka funkčné prvky. Zariaďovacie komplety sú luxusné, štýlové riešenie má pre každú predsieň alebo halu mnoho výhod. Rafinovaný dekor talianskej chodby, je tvorený vždy s použitím špičkových materiálu. Nechýba príslušenstvo vyrobené v zavedených štandardoch kvality. A to vždy s ohľadom na funkčnosť a ergonómiu nábytkových zostáv. Bez ohľadu na kompaktné rozmery, každý kus nábytku má neuveriteľnú priestrannosť. Napokon treba upozorniť na ekologickú čistotu, pretože sa sady nábytku vyrábajú z vysoko kvalitných prírodných materiálov.

Bez zrkadla sa nezaobídeme ani v predsieni

Zrkadlá dokážu vytvoriť ilúziu a priestor zväčšiť niekoľkonásobne. Zvlášť opatrní buďte pri vešaní zrkadla v predsieni. Podľa učenia feng-šuej by sa nemalo vešať zrkadlo priamo oproti vchodovým dverám. Cez ne vchádza do domu pozitívnej energie, a zrkadlo ju ihneď odráža späť. Psychológovia skôr poukazujú na skutočnosť, že pri otvorení dverí sa náhle v zrkadle zjaví silueta postavy a to vyvoláva úzkosť. Preto je dôležité vybrať pre zrkadlo také miesto, aby spĺňalo svoj efekt a „nestrašil“. Zrkadlo visí, kde má, a ak sa nám stále javí predsieň sterilne, príkladne kvôli praktickej bielej výmaľbe, umiestnite na jednu z voľných stien vkusnú tapetu, ktorá nenaruší štýl domácnosti. Predsieň môžeme personifikovať a zútulniť bytovú zeleňou, dizajnovým kúskom vo forme vešiaku, stojana na dáždnik, stoličky či lavice.