Nový startup vyrába padajúce hviezdy na požiadanie. Že by nová zábava?

Mnoho ľudí si už dlho pohráva s myšlienkou, že by založili svoju vlastnú mobilnú aplikáciu alebo akýsi startup, ktorý by opäť uľahčil život na svete. Lenže len málokto si uvedomuje, že v súčasnej dobe je vynájdené a vymyslené doslova všetko. Možno teda veci urobiť len trochu lepšie, kvalitnejšie alebo jednoduchšie. To, že je na svete už doslova všetko, potvrdzuje aj nový startup, ktorý vznikol v Japonsku. Jedná sa o startup, ktorý je už akousi zbytočností, bez ktorého by sa svet síce obišiel, ale s ním na druhú stranu bude všetko zase o niečo krajšie. Nový japonský startup totiž dokáže vyrobiť umelé hviezdy, ktoré budú padať na zákazku. Na zákazku si tak môžete priať svoje priania, keď vám hviezda bude padať. 

Keď padajú hviezdy, ľudia si želajú niekedy až nesplniteľná želanie, ktorá sa však splní, pretože v to ľudia veria. Ak patríte k večným snílkom, iste sa každý večer pozeráte na oblohu a pozorujete padajúce hviezdy, ktoré môžu spôsobiť doslova stelesnenie želania. 

Mnohí ľudia často ľutujú, že svoju padajúce hviezdu zatiaľ nevideli. Všetko sa však môže stať skutočnosťou, keď si svoju padajúce hviezdu objednáte na zákazku. Ešte donedávna to bola samotná, možno až nereálne myšlienka, ale teraz je to možné, a to vďaka vynaliezavému Japonsku. 

Japonsko ako zdroj mnohých zaujímavých nápadov a vízií 

Každý vie, že v Japonsku sa rodia nápady doslova denne. Ak sa zaujímate o svet nápadov, či sledujete, čo sa v Japonsku vymýšľa, iste viete, že vznikol nový projekt nazvaný Ale Co, ktorý dokáže vytvoriť umelo padajúce hviezdy, a to pomocou satelitov na obežnej dráhe. 

Vďaka novému prístroju, ktorý sa zatiaľ stále zdokonaľuje, by sme sa mohli tešiť zo zbrusu nové zábavy, ktorá by vniesla nádej a vieru vo splnené priania aj do tých najsmutnejších sŕdc. 

Objednajte si svoju padajúce hviezdu napríklad na koncert či festival 

Vedci dúfajú, že všetko pôjde podľa plánu a že sa padajúce hviezdy budú predávať viac ako čokoľvek iného. Podľa vedcov by umelo padajúce hviezdy išli naplánovať – možno naplánovať ich spadnutie aj miesto, kde sa ukážu. Takúto padajúce hviezdu by ste si tak mohli objednať nielen na festival, ale aj na koncert alebo na svoju narodeninovú oslavu.