Na ktoré doplnky pri zariaďovaní bytu zabúdame?

Zariaďujete si byt a myslíte si, že máte všetko. Avšak po nejakej dobe zistíte, že vám chýbajú základné a klasické bytové doplnky, ktoré robia domov domovom. Či už si svoju domácnosť chcete zariadiť v modernom či nemodernými štýle, nezabudnite na nasledujúce vybavenie. 

Praktický doplnok zvaný nástenné hodiny 

Áno, klasické nástenné hodiny nikdy nevyjdú z módy. Nie len, že sú praktické, pretože nie vždy máte v izbách ako napríklad kuchyňa k dispozícii telefón či hodinky. Dokážu vyzerať tiež veľmi vkusne a v dnešnej dobe je v obchodoch môžete nájsť v niekoľkých zaujímavých dizajnoch a tvaroch, ktoré sa dajú skvele doladiť so vzhľadom vášho bytu. 

Dnes už sa s budíkom nevstává … a alebo áno? 

Málokto v 21. storočí používa hlasný budík na natiahnutie. Všetci sa budíme so zvukom mobilného telefónu, väčšinou až po jeho treťom zvonení. Ale taký poriadny budík, ktorý poznáme z spální našich babičiek, je dnes retro dekoráciou, ktorá sa zase vracia do módy. Takže ho nemusíte naťahovať a hroziť sa toho desivého zvuku, stačí vystaviť ho na nočný stolík. 

Obývačka potrebuje lampu 

Každý správny obývačka by mal byť vybavený lampou – či už stolný, či stojacie. Predsa len nie je silné svetlo na večer tak ideálne. Namiesto toho si môžete rozsvietiť lampu a vytvoriť si príjemné intímne osvetlenie, ktoré vám navodí náladu na spanie. Môže sa tiež hodiť, ak nechcete vnímať televíziu, ale chvíľu si čítať alebo lúštiť krížovku. 

Už máte svoj byt do bodky zariadený? Alebo rýchlo pobežíte do obchodu a nakúpite to, čo vám ešte chýba?