Máme riešenie problémov s celulitídou. Tento rok si užijete plavkovú sezónu

Nemusíte mať veľkú nadváhu, aby vás trápili nerovnosti kože známe ako celulitída. Často ide o problém, ktorého sa veľmi ťažko zbavujeme. Sen o krásne hladké pokožke pritom nie je nereálny. Len musíte vedieť, aké cesty vedú k úspechu. 

Redukcia celulitídy na minimum 

Celulitída prvý stupňa je vidieť iba po stlačení pokožky. U druhého stupňa sú nerovnosti viditeľné pod určitým uhlom osvetlenia či pri pohybe. Najzávažnejšie forma celulitídy je vidieť aj v ľahu a pri akomkoľvek osvietení. Často býva sprevádzaná aj bolestivosťou kože. Zlou správou je, že celulitída sa nedá stopercentne a natrvalo odstrániť. Našťastie sa však dá výrazne korigovať a usmerňovať pomocou moderných metód. 

Kľúčové je spevnené kože zvnútra v kombinácii s likvidáciou prebytočných tukových buniek, ktoré sa podieľajú na vytváraní reliéfe pripomínajúceho pomarančovú kožu. Pre odstránenie celulitídy sa využíva špeciálny prístroj BodyShape®, ktorý stimuluje tvorbu kolagénu v pokožke pre jej spevnenie. Súčasťou ošetrenia je podpora krvného obehu a lymfodrenáž pre zvýšenie elasticity a plasticity kože. Metóda sa dá opakovať podľa závažnosti celulitídy. 

Odstránenie tuku a vyhladenie pokožky v jednom 

Pre hladkú pokožku a zároveň úbytok centimetrov v problematickej oblasti je vhodné ošetrenie lipomodelace Aqualyx®, ktoré funguje na základe aplikácie vodného roztoku na želatínové báze vyvolávajúce štiepenie tukov. Okrem odstránenia prebytočného tuku roztok pomáha s vyhladením a zjemnením kože. 

Starajte sa o svoje telo i po ošetrení 

Na estetické klinike Mediestetik sa postarajú o kvalitné prevedenie vybraného ošetrenie.