13 tipov, ako zdokonaliť svoj make-up

Každá žena trávi pri zrkadle každý deň doslova hodiny. To však neznamená, že počas hodín vykúzli dokonalý make-up. Aj keď sa ženy snažia, nie vždy je taký, aký by si želali, aby bol. Práve pre ženy, ktoré sa dnes a denne snaží o to, aby mali dokonalý make-up, máme rovno trinásť tipov. Maľujte sa denne ako profesionálny a následne to potrebné učte ďalšie vaše známe. 

Trinásť tipov na dokonalý make-up 

1) Namočení beauty Blenderu, pretože sa s ním bude lepšie pracovať a make-up bude vyzerať prirodzenejšie. 

2) Natočiť si riasy predtým, než aplikujete riasenku, pretože budú vyzerať dlhšie a perfektne oddelené. Slúži na to klieštiky na riasy, ktoré kúpite v každej drogérii. 

3) Pri aplikácii ostré očné linky použiť lepiacu pásku, aby nikde nebolo nič navyše a vyzerala perfektne. To je tip najmä pre ženy, ktoré trápia práve to, že nevie peknú dokonalú linku. 

4) Zmiešať si dva odtiene make-upu, pretože nie pre všetky musia byť dokonalý odtieň. 

5) Používať báze pod make-up, pretože make-up bude držať celý deň. 

6) Použiť fixačný sprej, pretože je voňavý, osviežujúci a make-up vydrží celý deň. 

7) Kúpiť si kvalitné štetce, pretože urobia polovicu práce za vás. 

8) Umývať si štetce, pretože sa v nich drží baktérie a ak sú špinavé, horšie sa s nimi nanáša produktmi. 

9) Nedávať si make-up pod oči, ale použiť len korektor. Očné okolie je už tak dosť suché a ak tam aplikujete make-up, ktorý je ťažký, tak bude ešte viac citlivé. Navyše make-up pod očami nebude vyzerať veľmi pekne, neprirodzene. 

10) Používať naozaj len toľko korektora, koľko potrebujete. 

11) zapudrovať si očné okolie hneď po tom, čo si aplikujete korektor. 

12.) Aplikovať si korektor pod jedno oko a hneď ho takzvane „vyblendovat“, pretože ak sa raz stretnete s korektorom, ktorý naozaj rýchlo zasychá, tak už ho potom „nevyblendujete“ tak ľahko. 

13) Urobiť si prvé tiene, oprášiť, čo z nich opadalo a až potom aplikovať make-up a korektor. Popadané Prašivá tiene sa z očného okolia veľmi ťažko odstraňujú.