Top trendy vo svete obuvi

Aké sú trendy vo svete obuvi? To je otázka, ktorú si kladie nejeden z nás, kto má v pláne zamieriť na lov obuvi v zľave. Ako iste viete, v obchodných domoch teraz panujú veľké zimné zľavy, a len blázon by ich nevyužil. Ak teda máte v pláne zamieriť na lov obuvi, máme pre vás niekoľko tipov, ktoré sa vám môžu hodiť. Zamerajme sa teraz na trendy vo svete obuvi, na ktoré by ste sa pri nakupovaní mali rozhodne zamerať. 

Pokiaľ práve Padi nakupovať topánky, nemali by ste minúť najmä niektoré kúsky. Dávajte si pozor na to, čo bolo in vlani, aj minuloročné kúsky chcú predajcovia predať, a tak je zrazu počas zliav vytiahnu a skúša na ne nalákať nových zákazníkov v domnení, že si jednotlivé kúsky už nepamätajú z minulého roka. Zamerajte sa teda vďaka nášmu krátkemu zoznamu na obuv, ktorá je štýlová práve teraz, ktorá nebola štýlová v minulosti, ale s ktorou očaríte práve teraz. 

Vojenské vysoké topánky sú hitom 

Keď si predstavíte vojaka, okrem khaki uniformy si vybavíte aj jeho typické vojenské, masívne, také až robustné topánky. A práve tie sú teraz in, a to ako v dámskom, tak v pánskom svete. Samozrejme sa nemusíte desiť tým, že budete musieť každý deň tieto topánky zaväzovať, existujú totiž topánky, ktoré sa na boku zapnú na zips. Jedná sa teda o pohodlnú obuv, ktorá je navyše veľmi praktická, čo sa týka zapínania. 

Kým páni si môžu kúpiť typicky robustné prevedenie, dámy môžu investovať do trochu ozdobnejšia alternatív týchto topánok. Mnohé sú zdobené najrôznejšími kamienkami. 

Členkové čižmy s leopardím vzorom ako ďalší hit 

Možno ste si to všimli, ale dámy začali nosiť na svojich nohách členkové čižmy najrôznejších farieb. Medzi pestrofarebnými modely, ktoré sú mimochodom tiež veľmi moderný, nájdeme aj menej výrazné kúsky, ktoré sa podobajú leopardům – nesú totiž ich vzor. Leopardie a gepardí vzory sú tento rok opäť v móde, na topánkach vynikajú najviac.