Ženy, ktoré si na úspech museli počkať

Úspech nepríde hneď, nenarodí sa cez noc. Úspech je niečo, za čím sa musí húževnato ísť, a to mnohokrát doslova cez mŕtvoly. Úspešní ľudia veľmi dobre vedia, aké ťažké je dosiahnuť to, po čom sníva. Mnohí si svojho úspechu váži oveľa viac ako ostatní, a to predovšetkým preto, že si na neho museli počkať trochu dlhšie. Ak sa práve cítite, že sa váš život sype ako domček z kariet, treba vytrvať. Vždy majte na pamäti, že existujú ženy, ktoré s i prešli tým rovnakým obdobím, ale vďaka vytrvalosti sa dnes môžu pýšiť titulom „úspešná“. Otázkou však teraz je, aké ženy si na svoj úspech museli počkať? 

Nižšie spomínané ženy si na svoj úspech počkali, čakali až do neskoršieho veku, avšak o to viac si svojho úspechu váži a o to viac si ho užívajú. Aké ženy to sú? 

Jessica Chastain 

Jessicu Chastain môžete poznať ako filmovú herečku, ktorá sa dnes pýši dvoma nomináciami na Oscara. Jej život sa však dá popísať ako jazda na horskej dráhe. Raz bola dole, raz zase hore. Jej život sa obrátil hore nohami až po tridsiatom veku. Do svojich jedenatřiceti rokov nikdy nehrala vo filme, jednalo sa len o divadelné herečku, na ktorú sa šťastie zrovna neusmieval. Dnes je z nej tridsaťsedemročná herečka, ktorú môžete poznať z filmových snímok „Tree of Life“ alebo „The Help“. Vďaka týmto jej prvotinám a dvoma nomináciám na Oscara, ktoré ju priniesli práve spomínané filmy, o ponuky aktuálne nemá núdzu. Dokonca sa stala tvárou i fantastické vôňa, ktorú poznáme pod menom „Yves Saint Laurent ‚s Manifesto“. 

Práve Jessica je zástancom názoru, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Pokiaľ na sebe stále pracujete, všetko sa stane, ale v správny čas, preto vytrvajte. 

Vera Wang 

Vera Wang všetkým ľuďom okolo seba radí, nech sa nebojí zmeniť svoju kariéru. Až do štyridsiatich rokov bola priemernú redaktorkou, o ktorú nikto nežmurkol ani pohľadom. Práca ju nenapĺňala, ale hovorila si, že na zmenu svojho odboru je už príliš stará. V čase veľkej frustrácie sa však rozhodla, že sa stane svadobné návrhárkou a jej život sa zrazu obrátil hore nohami.