Aj filmy môžu motivovať. Aké zhliadnuť?

Aj úspešní ľudia zažili vo svojom živote chvíle, keď sa cítili doslova na dne. Ľudia skrátka zažívajú chvíľky, v ktorých sa necíti práve šťastne, kedy nevedia, čo robiť ďalej či či to, čo robia doteraz, má vôbec zmysel. Sme len ľudia, stretávame sa niekedy s nešťastiami či s nepríjemnými dni. Je však vždy na nás, či sa rozhodneme postaviť sa kríze, či sa ju rozhodneme prečkať či či jej dovolíme, aby nás dostala na úplné dno. V ideálnom prípade by sme sa mali snažiť o to, aby sme krízu zdolali. Pomoct nám môžu motivačný filmy, ktorých je skutočne habadej a ktoré nejedného úspešného človeka motivovali v tom ísť vpred. 

Keď sa bojíte zmien, je načase si pustiť Jima Carreyho 

Mnohí podnikatelia či úspešní ľudia považujú za krízu i zmenu, ku ktorej sa schyľuje. Zmena však nie je nič zlé, buď nás o krok vráti, čo si čoskoro uvedomíme, alebo nás posunie vpred. V každom prípade nás niečomu naučí, preto by sme zmenám a novým príležitostiam mali byť vždy naklonení. Ak sa zmien bojíte, ak práve v nich vidíte kríze, ktoré čelíte, je potrebné si vymedziť necelé dve hodinky na to, aby ste videli komediálny filmový snímok Yes Man. Ide o film s legendárnym Jimom Carreym, ktorý sa zasľúbil, že bude na všetko hovoriť „áno“. Privedie ho to k zaujímavým veciam, získa nevídané skúsenosti a pochopí, že zmeny nie sú vôbec zlé. 

Pokojný bojovník pre všetky, ktoré zachvátil stereotyp 

Pokiaľ už dlhšiu dobu pozorujete, že vás skolil stereotyp, je potrebné vymedziť si čas na filmová snímka „Pokojný bojovník“, ktorý pojednáva o Danovi, študentovi, ktorý má všetko, čo si študent môže priať. Lenže po určitej dobe si uvedomí, že nie vždy je všetko dokonalé dobré. A stane sa nešťastným človekom, ktorého skolil každodenné stereotyp. Potom sa stretne s cudzincom, ktorý mu ukáže, že život nemusí byť nudný, že je len na nás, aký si ho vytvoríme, že ani zďaleka nie je o stereotypoch, je o tom, aký ho chceme mať. 

Šťastie na dosah pre všetkých milovníkov Willa Smitha 

Kto by nemiloval Willa Smitha. Jedná sa o fantastického herca, ktorý sa preslávil napríklad stvárnením hlavnej postavy vo filme „Šťastie na dosah“. Filmový snímok Šťastie na dosah rozpráva príbeh syna a otca, ktorý je veľmi silný a veľmi motivujúce.