Vyberáme svetre. Aké motívy sú teraz in?

K zime patrí jednoznačne svetre. Svetre sú nepostrádateľné, sú krásne a zahrejú v prípade, že vonku panujú nízke teploty. Ak ste teraz pevne rozhodnutí, že svoju zbierku svetrov spestríte a rozjasníte, odporúčame vám staviť na vzory a motívy. Síce jednofarebné svetre sú stále krásne a vkusné, na druhú stranu sú to svetre, ktoré neoslní a neosloví na prvý pohľad. Motívy sú teraz modernejšie. 

Lenže pre aký motív sa rozhodnúť? Predsa len na trhu dnes nájdete hromadu krásnych svetrov, pri ktorých vás osloví ich motív. Aby ste si domov nekúpili sveter s motívom, ktorý nie je práve in, poradíme vám, aký bude najlepší. 

Vianočných motívov nie je nikdy dosť 

Počas zimy môžete nosiť aj svetre s vianočným motívom. Aj keď je to pre niekoho gýč, pre iného je to najštýlovejšie kúsok oblečenia. Vianočné svetre sa nosí najmä počas zimy, nosia sa konkrétne svetre s rôznymi vianočnými postavičkami, ako sú soby, škriatkovia alebo elfovia. Až Vianoce odznie, na scénu prichádza svetre s rôznymi vianočnými vzormi. Takéto svetre je naozaj možné nosiť po celú dlhú zimu, keď na nich nie sú výrazné postavičky, nie je dôvod je nenosiť. 

Indiánske motívy nielen na kardigan 

Ak sledujete aktuálne módu, viete, že sa do módy dostali najmä indiánske motívy. Konkrétne sa uchytili na kardigan, ale kardigany mnohokrát tak nezahrejú ako poriadnej svetre s rolákom. Ak sa budete obzerať po teplých pletených svetroch, uprednostnite také svetre, ktoré majú indiánsky motív. 

Prúžky nie sú nikdy na škodu 

V prípade, že sa rozhodnete pre prúžkami, neurobíte krok stranou. Prúžky sú stále elegantné a nadčasové, jedná sa o motív, ktorý sa nosil a nosiť sa tiež bude. Navyše prúžkovaných svetrov je v obchodoch najviac, nájdete ich možno skôr než akékoľvek iné spomínané vzorované svetre.