V čom sú LED panely lepšie ako klasické reklamné stojany?

Chystáte sa s vašou firmou na konferencii alebo na veľtrh? Budete potrebovať niečo, s čím zaujmete. Drvivá väčšina podnikateľov stále investuje do tradičných reklamných materiálov a propagačných materiálov, ako sú letáky, lenže letáky sú to prvé, čo skončí v odpadkovom koši, keď sa na odpadkový kôš narazí. Je nutné investovať do niečoho úplne iného, a síce do digitálnych panelov, vďaka ktorým sa stane váš stánok absolútne neprehliadnuteľný. Reklamné panely napokon využijete aj pri prezentáciách alebo napríklad na prednáškach. 

V minulosti sa investovalo najmä do roll-up bannerov a tiež do reklamných stojanov. Lenže tieto reklamné nástroje už nie sú tak moderné a inovatívne. Každý podnikateľ by mal ísť s dobou a mal by sa podriadiť moderným technológiám, vďaka ktorým vynikne. Práve digitálne reklamné LED panely sú technológie, s ktorými bude alebo môže byť podnikateľ pred konkurenciou. 

Možno sa pýtate, prečo dnes investovať skôr do LED panelov než do klasických reklamných stojanov. Ako už bolo spomenuté, LED panely sú inovatívne a moderné, navyše sú jednoduché a ľahko spracovávajú dáta. Možno ich navyše pripojiť k internetu a mať ich napríklad vonku. 

Digitálne LED panely sú hitom v roku 2019 

Ak sa chystáte svoju firmu prezentovať na nejakej konferencii alebo napríklad na nejakom veľtrhu, digitálny LED panel so sebou rozhodne vezmete. Vďaka nemu budete naozaj neprehliadnuteľní. 

Samozrejme tento typ panelov nevyužijú len firmy a veľkofirma, ale aj hotely, úrady, mestá alebo napríklad obchody či banky. 

Nemusíte si ich kupovať, prenajmite si ich 

Ak stále nie ste rozhodnutí o kúpe digitálneho panelu, odporúčame si ho najskôr prenajať. V prípade, že s ním budete spokojní, kúpiť si ho môžete nasledovne. Dajte mu však šancu a buďte vďaka nemu o krok pred konkurenciou. 

Ako teda využijete reklamný digitálny panel vy? Vezmete si ho so sebou na prednášku alebo bude slúžiť ako informačné tabule na úrade? 

A mobilnú aplikáciu máte? 

Ani tvorba mobilné aplikácie nemusí byť státisícová nákladné záležitosť. Svoju aplikáciu do reštaurácie, hotela alebo športové stredisko môžete