Prišla vám na víkend rodina? Máme tipy, čo podniknúť

Nie každý je nadšený vo chvíli, keď sa dozvie, že príde na víkend rodina. Jednodňové návštevy sú skvelé, viacdenné návštevy už nie sú takou radosťou. Ak však máte rodinu na druhom konci republiky, nemôžete očakávať, že rodina strávi u vás len pár hodín, ale zvyčajne príde na víkend. Aby ste nesedeli len doma alebo nechodili po mestských pamiatkach, ktoré sú všetkým už dobre známe, máme pre vás pár tipov, čo s rodinou podniknúť, aby ste sa nenudili a aby si jednotliví členovia rodiny odniesli aj nejaký ten zážitok. 

Zvoliť vhodný program pre rodinu je niekedy naozaj ťažké. Nikto nechce celé dni vysedávať v bare alebo v krčme, nemáte ani chuť hrať donekonečna stolné hry. Máme pre vás ale pár tipov, čo by ste mohli podniknúť, ak sami neviete. 

Zajazdite si na motokárach 

Motokáry sú zábavou pre celú rodinu. Nezáleží na tom, či máte v rodine deti alebo dospelákov, v každom prípade urobíte s touto adrenalínovú zábavou radosť ostatným. Aj keď to nie je práve lacná záležitosť, je to niečo, čo každý člen rodiny ocení. Navyše môžete jazdiť na motokárach i v zime, existujú kryté motokáry, kde však nezabudnite na rukavice. Inak vám umrzne ruky. 

Laser game ako ďalší skvelý zážitok 

Nechajte sa inšpirovať seriálom Ako som spoznal vašu matku a zájdite s rodinou na laser game. Je to ideálna činnosť pre rodiny, ktoré sú väčšie, tímy musia mať aspoň šesť členov. Laser game je nezabudnuteľný zážitok, ktorý je zároveň typickým americkým zážitkom. U nás sa však laser game pomerne rýchlo rozšírili, preto to využite. 

Bowling ako stará dobrá klasika 

Keď si zájdete na bowling so skvelým jedlom, nikdy to nie je zlý nápad. Bowling milujú malí i veľkí, navyše dnes je bowlingových dráh toľko, že si môžete vyberať. A sú tiež v každom meste, preto neváhajte a na bowling si spoločne zájdite.