Tričká so stojačikom – budú alebo nebudú zase v kurze?

Ak sa orientujete v módnom svete, potom vás možno udivuje to, že s príchodom novej sezóny sa v obchodoch skoro nič nezmenilo. V obchodoch sa neustále predáva to, čo dobre poznáte. Nie je to však preto, že by móda zrazu nebola dostatočne kreatívny, ale je to hlavne z toho dôvodu, že sa móda rozhodla nechať kúsky, ktoré sú obľúbené, ešte na pultoch. Navyše sa k týmto kúskom pridalo minuloročnej jesenné oblečenie, ktoré bude tento rok „in“.

Ak teda mierite do obchodov, najskôr sa poriadne pozrite, čo doma máte a čo nie, nech si náhodou nekúpite rovnaké veci. Napríklad tričká s dlhým rukávom, ktorá bola vlani v kurze, sa opäť dostali na ramienka v obchodoch. Veľa známych tričiek vídame napríklad v obchodoch značky H & M. Samozrejme existuje aj niekoľko kúskov, ktoré v kurze nezostali. Sú to napríklad topánky značky Timberland, inak nazývané ako farmárske topánky. Bohužiaľ s nimi sa už tento rok nestretnete, preto ich môžete rovno predať v bazáre a kúpiť si iné, modernejšie.

Čo však z jesennej módy nevyšlo, sú hlavne roláky a tričká so stojačikom. Opäť budú tieto kúsky štýlové, opäť ich môžete začať kombinovať do svojich bežných outfitov.

Prúžkovaná variant je top!

Ak by ste chceli vedieť, akú najlepšiu variantu tričiek a topov so stojačikom si môžete kúpiť, potom rozhodne tú prúžkovanou. Prúžky sú niečo, čo nikdy nevyjde z módy, aj keby sa snažili akokoľvek. Niekomu však prúžky nemusí pristane, preto ten by mal voliť hlavne bordó variantu. Bordó farba bude tento rok opäť žiariť a opäť to bude jedna z farieb jesene – spoločne so zelenou.

Na čo tričká so stojačikom nosiť?

Najväčší problém je v tom, že ženy nevedia nosiť táto krásna tričká so stojačikom. Toto tričko je krásne treba zakasanou, keď k tomu pridáte sako. Bohužiaľ zakasanou tričko hlavne nosia tie ženy, ktoré by zakasanou nič nosiť nemali, pretože sú pevnejšie.

Pevnejším typom postáv sa odporúča nosiť tričká so stojačikom s nohavicami na traky, ktoré dokonale skryjú nedokonalosti. Traky, ak sú voľnejšie, fantasticky skryjú boky či väčšie stehná.