Tipy na letné čítanie aneb novinky do kabelky

Toto je synonymum pre pohodlné chvíle odpočinku na pláži alebo na záhrade. Knížka samozrejme nesmie chýbať. Aké novinky vyšli v poslednej dobe a čo by vám v kabelke rozhodne nemalo chýbať? Pozrite sa na prehľad letného čítania.

Se svetom to nie je tak spatne

Keď sa objavila Christina von Dreien, mnoho ľudí zajasalo. Jej pohnutý osobný príbeh je vykreslený v knihách Dvojčatá zrozená ako svetlo. Máte radi trochu zamyšlení a radi sa pozeráte za bežné obzory? Knížka Vědomí vytváří mít u vás v létě nesmí chybět. Dozvite sa viac o téme nášho tela a bunkovej komunikácie, o evolúcii lásky alebo o tom, jak navyšovať svoje osobné vibrácie. Táto kniha vám pripomene, že svet je stále krásne miesto k životu.

Milostný příběh léto odlehčí

Skúste si dať knižnicu počin Jiřího Mádla. Ano, známeho režiséra a jednoho ze slavných snowboarďáků. Ten velmi nedávno predstavila svoju knihu Príťažlivosť planety Krypton. Martin a Veronika si v príbehu dali sľub, že spolu budú debatovať o rôznych témach, a to i veľmi intímnych, ale že sa nikdy nepotkají. Dodrží nakoniec svoj slib?

Hurá do středověku!

Emma Riedová sa postará o trochu napätia počas vašich lenošivých chvíľ. Detektívne prípady ze středověku bude riešiť pána Petra. Ani ve 14. storočí sa ľuďom nevyhýbala téma ako je láska, napätie a tajomstvo. Sledujte židovského mladíka i zamlklého sluhu, ako vyšetrujú prípady vraždy v Prahe a jej okolí. Kniha nese názov Suďte spravodlivosť – prípady pána Petra.

Do iného sveta

Shari Lapena vás zavedie do pohádkového světa bohaté rodiny, která žije v Brecken Hillu. Čtvrti, kde musíte být opravdu hodně bohatí, abyste se uchytili. Freda a Sheilu Mertonovy ale bohatstvo neochráni pred ich osudom. Na velikonočnú večeru privítajú svoje tri dospelé deti a pár hodín nato sú zabití. Truchlí jejich potomci? Čo vyplouvá na povrch? Kniha Nepríliš šťastná rodina vám prinesie zchlazení v horúcich dňoch.

Čo si ako prvý?