Tenisky 2019. Aké budú tento rok v móde?

Čo je tou najpohodlnejšia obuvou na svete? Sú to jednoznačne tenisky, ktoré sú svojou pohodlnosťou nedostihnuteľný. Síce sme v zime museli teniskám dať na chvíľku pápá, to však neznamená, že teraz si tenisiek neužijeme viac než dosť. Už máte tenisky v botníku? Ak nie, investujte najmä do tých, ktoré sú označované za tenisky tohto roku. Ak neviete, aké tenisky sú pre tento rok in, prezradíme vám to. 

O teniskách možno povedať, že je teraz nosí naozaj každý. Dostali sa na výslnie a dodnes z výslnia neodchádza – práve naopak. Dávajú neustále dôvody, prečo na výslní musí zostať už navždy. Neustále sa mení tvary, farby a typy tenisiek, ktoré sú v móde. Ponúka sa teda otázka, aké tenisky sú v móde tento rok. Aké tenisky si teraz zaslúžia našu pozornosť? 

Jar je ročné obdobie, kedy konečne vyťahujeme tenisky po dlhej zime. Ak ste prepadli kráse a sile tenisiek, určite viete, aké sa tento rok nosia. Ak ste ešte nemali čas na to, aby ste si zistili, aké tenisky sú tento rok in, čítajte ďalej. 

Biele tenisky musí byť súčasťou botníka 

V jednoduchosti je krása a šmrnc. To napokon dokazujú tenisky bielej farby, ktoré sú tento rok úplne nepostrádateľnou súčasťou každého botníku, či už dámskeho alebo pánskeho. Biele tenisky sú zároveň elegantný klasikou, ktorá sa hodí nielen ku športovému oblečeniu, ale tiež sa hodí k elegantnejším tipom outfitov. Čo treba ich nosiť k nohaviciam odhaľujúce členky? 

Ponožkové trend vládne módnemu svetu 

Módnemu svetu tiež tento rok vládnu takzvané ponožkové tenisky, teda ponožky, u ktorých to vyzerá, že z nich trčí ponožky. Ponožkové tenisky krásne obopínajú členok, zdôrazní tak úzku nohu. Sú to textilné topánky bez zaväzovanie, ktoré len ľahko natiahnete na nohu. Pohodlnosťou sú však nedostižné. 

Devadesátkové otcove topánky 

Rovnako ako ku koncu minulého roka, aj tento rok sú v móde takzvané otcove topánky, teda topánky z deväťdesiatych rokov. Jedná sa o masívny, veľmi farebnú obuv, ktorá je kombináciou plastových priehľadných pruhov a vysokých platforiem.