Ste romantická duša? Poradíme vám tri knihy, ktoré spustia slzy

V každej žene sa skrýva krapet romantickosti. Mnohé ženy si svojím romantickým obdobím prejdú počas puberty, iné sú na romantických chvíľach doslova závislé a vyhľadávajú ich po celý svoj život. Či už ste veľká romantická duša alebo v sebe romantiku dusíte a schovávate, niekedy ju skrátka v živote potrebujete. A ak sa partner nevysloví alebo neurobí nejaké romantické gesto, prineste romantiku do svojho života krásnymi knihami, ktoré je možné si zakúpiť v bežných kníhkupectvách. Mnohé knihy sú aj ako online na prevzatie, preto neváhajte a využite aj tejto lacné možnosti. 

Knihy sú súčasti našich životov. Ešte donedávna to vyzeralo, že ľudia sa nechajú zlákať filmy, ale našťastie čaro kníh opäť zasiahlo, čo ocenili predovšetkým ženy, ktoré milujú odpočinok vo vani s horúcou penou a obľúbenou knihou. Pokiaľ tiež patríte k ženám, ktoré si občas radi prečítajú niečo romantické, poradíme vám tri knihy, ktoré vám zaručene spustí prúdy sĺz. 

1) Posledná pieseň – Nicholas Sparks 

Ak ste romantická duša, určite poznáte knihy napísané Nicholas Sparks. Jeho diela sú predovšetkým romantická, ale navyše sú aj realistické, preto spúšťa slzy zaručene rýchlo už po prečítaní prvých strán. Hovorí sa, že páni vie napísať romantickú knihu oveľa lepšie ako ženy. Čo sa napokon v jeho knihách potvrdzuje. 

Medzi jeho najlepšie knihy patrí rozhodne Posledný pieseň, ktorá sa tiež v minulosti sfilmovala. Ďalšími jeho perlami je tiež kniha Bezpečný prístav alebo napríklad Odkaz vo fľaši. 

2) Okamihy šťastia – Patrik Hartl 

Jedinečné rozprávanie, ktoré môžete začať z akejkoľvek strany. Tak sa dá popísať kniha Patrika Hartla, ktorá je jedinečná v tom, že ju môžete čítať z akejkoľvek stany. Buď začnete rozprávaním sestry, alebo jej brata. 

3) Než som ťa spoznala – Jojo Moyes 

Kto miluje romantické rozprávanie o ľuďoch, ktorí sa z počiatku nenávideli z celého svojho srdca, ale potom sa zamilovali, odporúčame knihu Než som ťa spoznala z dielne spisovateľky Jojo Moyes, ktorá je preslávená svojimi dych vyrážajúcimi príbehy.