Premiére – v Bratislave sa dá bývať moderne

Bývanie v hlavnom a zároveň najväčšom meste Slovenska má svoje špecifiká. Ľudia od neho čakajú štýl bývania vo veľkomeste, zároveň ale oceňujú dostupnosť rôznych druhov služieb. Samozrejme, možné je všetko – bývanie vo veľkom, aj služby nablízku.

Na dobré bývanie treba mať naozaj dobrý odhad a tiež kúsok povestného šťastia. Keď však tie správne momenty do seba vhodne zapadnú, výsledkom môže byť super bývanie na celý život. A túto stabilitu môžete nájsť aj v Bratislave, v komplexe Premiére.

Stručné predstavenie projektu

Premiére, to sú úplne nové byty na predaj v Bratislave. Na viac ako 20 podlažiach sú na výber jedno až štvorizbové byty s výmerou od 32 až po 125 m2. Každý byt má pritom vlastnú terasu, lodžiu alebo balkón. Dokonalé pohodlie tu môže nájsť početnejšia rodina aj mladé páry. Moderné mesto si žiada moderné možnosti bývania. Ak rozmýšľate podobne, Premiére sa vám bude páčiť.

Premiére

Výborná lokalita

Šancova ulica v Starom Meste, kde Premiére stojí, je jedným z tých miest v Bratislave, kde naozaj pulzuje život, a je šťastie, že práve tu byty Bratislava má. V blízkosti sú nie len zastávky MHD, ale aj rýchle napojenie na diaľnicu D1, bratislavské letisko či cestu vedúcu k železničnej stanici. Výhodou je tiež pešia dostupnosť reštaurácií, zdravotníckych zariadení, rekreačných zón oddychu či obchodov.

Benefity bývania v 21. storočí

Komplex Premiére toho ale ponúka viac. Na prízemí nájdete administratívne priestory a miesta pre obchody, na šiestom nadzemnom podlaží zase zelenú terasu, ktorá vizuálne aj pocitovo spríjemní bývanie. Očiam skrytá, no veľmi významná je tiež trojpodlažná podzemná garáž, ktorej priestory stráži kamerový systém. Dostatok parkovacích miest a prítomnosť nabíjacích staníc pre elektromobily robí z tohto momentu benefit, ktorý ocení každý Bratislavčan.

Premiére