Palazzo nohavice už neodstránite. Prečo sú také pohodlné?

Dámsky aj pánsky štýl pre tohtoročnú jarnú a letnú sezónu ovládli palazzo nohavice. Na prvý pohľad zvláštny názov v sebe nesie jedinečnosť, pohodlie aj perfektný nadhľad nad všetkým okolo.

Bude vám to burť

Vaša susedka sa zase zle vyspala a dáva vám za vinu všetko, čo jej príde na myseľ. V upnutom kostýme by ste možno jej slová počuli, dnes ale idete na vlne pohody a nie je nikto, kto by vám v tom zabránil. Privoláte si výťah a bez mrknutia oka odídete. Nepotrebujete sa hádať a presadzovať si svoju, nie ste hyperaktívni ani v práci. Urobíte si to, čo musíte, a čo vám urobí radosť. Zvyšok vecí, ktoré vás stresujú? Bude vám to páliť. Jedno. Úplne.

Základné farby palazzo nohavíc

V pohodlných nohaviciach palazzo strihu máte dnes kreatívne myšlienky a rozhodne sa nechcete zdržiavať checkovaním sociálnych sietí alebo ďalšími detinskými aktivitami. Dnes ste plne na svojom mieste. Sebavedomie, s hlavou hore. Zobrali ste si na seba skvost, ktorý vám umožňuje si dnešný deň dokonale určiť svoje vlastné hranice. Medzi základné farby pre palazzo nohavice sa radí čierna a hnedá. Tiež šalviové a olivové odtiene sú obľúbené.

S čím kombinovať?

Dokonale pohodlné nohavice so širokými nohavicami miestami pôsobia tak, ako by ste na sebe práve mali sukňu. Chyba lávky! Sú to nohavice, a pekne rafinované! Aby vynikol štýl nohavíc ešte viac, kombinujte ich s uplým topom. Crop top, alebo tielko sú dobré nápady na teplejšie dni. Keď je vonku nič moc, nebojte sa navliecť na seba dve rôzne farebné tielka a prehodiť si cez ne radšej ešte príjemný bomber.

Prajete si business variant? K nohaviciam si dajte topánky na platforme a pridajte svoju obľúbenú košeľu. Dnes sa ide na pohodu. Obzvlášť nohavice s pozdĺžnymi pruhmi dovolia reprezentatívny vzhľad. Dodajte si šmrnc vďaka klobúku a vyrazte do práce. Ideálne pre prezentácie alebo dlhé zasadnutia.