Obliekame bacuľky: Čo zahalí nadbytočné kilá?

Nie všetky ženy sa pýši dokonalou postavou. Mnohé ženy sa bohužiaľ denne snažia zahaľovať svoje kilá, pretože sa za ne hanbí. Ešte donedávna len ťažko nachádzali v obchodoch kúsky, ktoré by im lichotili a ktoré by dokonale zakryli nedokonalú postavu. Dalo by sa povedať, že aktuálna móda, ktorá sa dostala do obchodov pred niekoľkými mesiacmi, praje najmä boubelkám, a tak možno povedať, že aj bacuľky sa konečne dočkali a že aj ony sa môžu radovať z toho, že na prvý pohľad vyzerajú ako modelky . Samozrejme si musia vyberať také kúsky, ktoré kilá dokonale zahalia. A otázkou je, aké modely to sú. 

Ak sa aj vy snažíte zamaskovať svoje nadbytočné kilá, poradíme vám, s akými kúskami to pôjde ľahko. Ako už bolo spomenuté, aktuálne móda boubelkám lichotí a praje im. Do obchodov teda zamierte čo najskôr, kým veľkosti nebudú vypredané. 

Šaty rovného strihu ako letné spása 

Kým minulé leto sa nieslo v znamení upnutých šiat, ktoré bacuľky nosiť naozaj nemohli, tento rok sa nesie v znamení rovných strihov, čo boubelkám lichotí. Konkrétne šaty rovného strihu sú veľmi elegantné a vďaka tomu, že sa nikde neobopínajú a nikde tiahnú, dokonale zakryjú nadbytočné kilá, ktorá v iných modeloch idú bohužiaľ vidieť. 

Okrem šiat rovného strihu v lete ocenia bacuľky najmä midi sukne, ktoré síce siahajú do pása, ale pás opticky zužujú a zakrývajú väčší zadoček. Od pása sú totiž rozšírené a voľne siahajú až ku kolenám alebo prípadne pod kolená. Aj tento model bacuľky zachraňuje v letných horúcich dňoch. Nemusí vďaka tomuto kúsku siahať po džínsoch, ktoré ako jediné zahaľujú nadbytočné kilá. 

Oversized košele sú vždy dobrou voľbou 

Okrem spomínaných šiat rovného strihu a midi sukňou môžu moletky nosiť aj oversized košele, ktoré sú skvelé z toho dôvodu, že sú voľné. Takéto košele sa nielen, že kupujú vo väčšej veľkosti, ale tiež sa rovno šijú vo voľnom strihu. Nikde neobopínajú a tiahnú, vkusne skrývajú nedokonalosti, a navyše sa skvele kombinujú s čímkoľvek, čo v šatníku nájdete.