Návraty z bláznivých osemdesiatok. Čo je opäť v kurze?

Spomínate si na bláznivá osemdesiate roky, kedy ľudia chceli vybočovať z davu, a tak si neustále kupovali výrazné oblečenie, na ktoré stáli dlhé fronty? Kto by to bol povedal, že výstrednosť a bláznovstvo zo sedemdesiatych a tiež osemdesiatych rokov sa vráti a s ním aj jednotlivé kúsky, ktoré sú vám iste tak povedomé. Aké konkrétne kúsky sú opäť v kurze?

Ako už bolo spomenuté, vrátila sa bláznivá osemdesiate a taky sedemdesiate roky, počas ktorých sa ľudia snažili vybočovať z davu. Robili to nielen svojím kontroverzným správaním, ale tiež tým, čo mali na sebe. Farebnosť a originalita – to bolo to hlavné, čo ste mohli na uliciach stretávať a očakávať. Vypichnúť možno konkrétne kúsky, ktoré si určite dobre pamätáte. Rad z nich poznáte aj z deväťdesiatych rokov, kedy sa jednotlivé kúsky tiež nosili a kedy sa niektoré kúsky možno ešte viac preslávili.

Neónové farby sú späť

Prelom osemdesiatych a deväťdesiatych rokov sa niesol v znamení neónových farieb. Neónové farbičky boli naozaj in, napodiv sa k nim ľudia dnes zase vracia. Nosia je najmä celebrity, ktoré sa neboja na ulici vyjsť s neónovo zelenými topánkami na podpätku alebo v neónovo zelenej ľahkej kombinéze či overalu. Neónové farby však pristanú skôr snědším typom, na nich farby krásne vyniknú.

Volániky sú taky na scéne

Na scéne sú opäť volány. Ak si vyberáte blúzku, odporúčame zvoliť originálny kúsok, ktorý bude plný volánikov a ozdôb. Pozor však na kúsky, ktoré budú mať volániky v okolí bruška, mohli by urobiť viac škôd ako úžitku.

Zvieracie motívy zase frčí

Čo opätovaná frčí, sú zvieracie motívy, na ktoré rad ľudí nedá dopustiť. Zvieracie motívy sa nosia naozaj hojne, nájdete ich na kabelkách, topánkach, ale aj na blúzkach alebo kabátoch. Či už je to motív hadej kože alebo motív leopardie srsti, zaujmete a budete štýloví. Budete do oblečenia so zvieracím motívom investovať?