Najlepšie seriály na popoludňajšie relax

Po náročnom dni si chce človek oddýchnuť ničnerobením a najlepšie zhlédnutím niečoho v televízii alebo pri počítači. Na popoludňajšie odreagovanie sú vhodné seriály a my vám prinášame tipy na tie, ktoré stoja za pozretie. 

priatelia 

Americká klasika, ktorá aj po niekoľkých rokoch stále baví veľkú časť divákov pri televíznych obrazovkách. Skupina šiestich priateľov z New Yorku, Monika, Rachel, Phoebe, Chandler, Joey a Ross totiž rieši každodenné strasti a radosti, s ktorými sa mnoho z nás dokáže stotožniť. Každú situáciu obráti vo vtipný príbeh a my sa tak môžeme radovať z toho, že naše problémy nemusia byť až tak hrozné. A naviac – kto by nechcel mať takú partiu priateľov, ktorú sú práve oni? 

Tie roky sedemdesiate 

O tomto seriáli by sa dalo hovoriť ako o napodobenine Priateľov. Tiež sa tu objavuje partia kamarátov, avšak tentoraz sú to študenti strednej školy a vyrastajú v období 70. rokov v malom mestečku Point Place. Zoznámte sa s Donnou, Erikom a jeho rodičmi, Hyde, Fezem a ostatnými. Sitcom je plný kvalitnej hudby a humoru, ktorý vás zakaždým odrovná. 

Ženy z rodu Gilmorovcov 

Lorelai vychováva svoju šestnásťročnú dcéru a dáva jej do života drahocenné, zároveň trochu netradičné rady. Ak sa vám páči filmy a seriály rodinného typu, tento je pre vás ako stvorený. Zoznámi vás s veľmi vzácnym putom matky a dcéry, ktorý len tak niečo (alebo niekto) nepretrhne. Ovšem varujem vás, seriál je vysoko návykový a môže sa stať, že po zhliadnutí všetkých jeho sérií budete chcieť začať znova od začiatku. Príbehy Lorelai a jej dcéry Rory vás totiž nikdy neomrzí a všetko, čo v ich živote bude diať, budete prežívať tak, ako by sa to dialo vám. Amy – Sherman Palladino proste dala seriálu dušu a myslím, že jeho popularita snáď nikdy neklesne.