Pletená móda je in. Aké konkrétne kúsky nepostrádať?

Už ste tento rok zaznamenali, čo sa nosí? Alebo vám zatiaľ aktuálne zimné trendy zatiaľ unikajú? Ak vám tohtoročný moderné kúsky unikajú, máme pre vás atraktívna tip na to, čo by vo vašom šatníku rozhodne nemalo chýbať. Nemala by v šatníku chýbať takzvaná pletená móda, ktorá je naozaj veľmi štýlová a využijete ju v každom ročnom období okrem leta. Lenže je otázkou, aké konkrétne kúsok z pletenej módy si kúpiť. Predsa len pletená móda je všeobecný pojem. 

Keď sa povie pletená móda, ľudia si predstavia babičky štrikující jednotlivé módne kúsky. Samozrejme za výrobou nestojí babičky, ale veľké spoločnosti a ich stroje a zamestnancami. Jednotlivé pletené kúsky však môžu pripomínať babičkino objatia, ktorým sa rozhodne nepohŕda. 

Avšak ak budete chcieť svoj šatník spestriť práve pletenou módou, prinášame vám tipy na konkrétne kúsky, ktoré by ste nemali chýbať. 

sveter 

Klasikou je rozhodne sveter, ktorý tvorí základ šatníka. V súčasnej dobe je práve sveter veľmi žiadaný, najviac sú žiadané tie, ktoré majú rolák alebo stojačik. V obchodoch nájdete pletené svetre v mnohých farbách a prevedeniach, dokonca sú mnohé aj vzorované, tým sú teda opäť atraktívnejšie. 

Svetre sa ľahko kombinujú s džínsy alebo nohavicami, je nutné poznamenať, že sa často kombinujú aj s obľúbenými krátkymi koženkovými sukňami. Jedná sa síce o zaujímavú kombináciu, nie je to však nič nestylového a nemoderné. 

šaty 

Tohtoročným hitom v skupine „pletená móda“ sú šaty, ktoré nie sú extra dlhé (väčšinou siahajú do polovice stehien), ale majú dlhý rukáv, veľakrát aj rolák či stojačik. Práve pletené šaty sú niečo, do čoho by mala investovať každá žena, a to z jedného prostého dôvodu – vyniknú ženské prvky, navyše si k nim môžete obuť krásne čižmy nad kolená, ktoré doplníte len o pančušky alebo silonky. 

V prípade, že si šaty zakúpite, odporúčame ich kombinovať aj s kabáty a s huňatým dlhými šálmi.