Kvetinové šaty vnesú do vášho šatníka jar

Hrubé a pernaté bundy sa začínajú sťahovať do hlbín našich šatníkov a naopak, začínajú sa objavovať ľahšie modely, ktoré budú našimi najlepšími partnermi v nadchádzajúcich teplých obdobiach. Ak máte pocit, že vám v šatníku chýbajú šaty, tohtoročný trend kvetinových modelov stojí za zváženie. Milovníci farieb si prídu na svoje, pretože tento rok platí, že čím farebnejšie oblečenie, tým viac upúta pozornosť.

Kvety jednoducho patria na jar

S kúpou kvetinových šiat neotáľajte. Nie je predsa žiadnym tajomstvom, že kvety patria k jari. Pre tých, ktorí milujú zelenú módu a chcú mať po svojom boku nadčasové kúsky, máme dobrú správu – budete ich nosiť nielen tento rok, ale aj budúci a ďalšie. Koniec koncov, kvetinový vzor je všestrannosť sama o sebe, ktorá zdôrazňuje ženskosť a ktorá je maximálne variabilná.

Samozrejme, kvetinový vzor nie je najväčším tohtoročným trendom, ale ako sme už spomenuli, hovoríme o nestarnúcom motíve, ktorým nikdy nič nepokazíte. Je to podobné ako s pruhmi alebo bodkami, ktoré sa tiež stali niečím nadčasovým.

Plynie ako moja víla

Výber jedného modelu vás môže priviesť k šialenstvu. Súčasná ponuka je naozaj pestrá a vy neviete, po ktorom kúsku siahnuť. Mala by som si vybrať kratšiu alternatívu alebo sa rozhodnúť pre rozšírený strih? Aj keď sú mikro a makro škrty hitom tohto roka, nie každý sa v nich cíti dobre. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, zvoľte si vyššie spomínaný flair.

Takéto šaty sa dajú nosiť x rôznymi spôsobmi. Pekne sa hodí k balerínam alebo lodičkám, ale perfektne sa hodí aj ku klasickým bielym teniskám.

Nie je to len o šatách.

Ak chcete dať kvetom v šatníku viac priestoru, zvážte aj romantické kvetinové blúzky. Vyzerajú skvele v tradičnejších kombináciách, napríklad s džínsami, ale pekne vyzerajú aj s cigaretovými nohavicami do pása.