Kde nájdete najkrajšie nekončiaci bazény?

Určite ste na sociálnych sieťach zaregistrovali, že hotel, ktorý nemá nekončiaci bazén, nie je tým pravým miestom, kde stráviť dovolenku. Nekončiaca bazény, ktorým sa tiež hovorí infinity bazény, sú dominantou každej in dovolenky, aj keď máte priamo pod hotelom mora. Dokonca aj v Českej republike nájdeme pár hotelov, ktoré tieto nekončiaci bazénmi ponúka. Keď mu ale chcete svoju dovolenku stráviť práve v zahraničí, poradíme vám, kde nájdete tie najkrajšie infinity bazény, ktoré budú nadmieru fotogenické.

Infinity bazény sú veľmi romantické a ponúka nádherné výhľady. Aj preto ich ľudia skrátka milujú. Aby ste si užili dokonalý relax u tohto bazéne i na svojej dovolenke, prinášame vám niekoľko konkrétnych tipov na bazény, ktoré sú naozaj nekončiaci.

Hotel Arts Barcelona

Do Barcelony sa začalo jazdiť naozaj hojne. Je to pravdepodobne kvôli tunajšej architektúre, ktorá je jedinečná. Aj tu nájdete spomínané nekončiaci bazény. Stačí, keď sa ubytujete v Hoteli Arts Barcelona, ​​kde si pri plávaní užijete výhľad na veľkú časť Stredozemného mora. Hotel a jeho nekončiacej bazén je typický svojou ikonickou sochou ryby, ktorá pochádza z ateliéru umelca Franka Gehryho.

Adronis Arcadia na Santorini

Krásny infinity bazén nájdete aj na Santorini. Ide o najväčší bazén na celom ostrove, veď jeho plocha činí sto päťdesiat metrov. Dokonca má aj svojho vlastného zriadencov, ktorý vám poradí pri výbere vhodného a adekvátneho opaľovacieho krému.

The Liming v Karibiku

Medzi jednoznačne najkrajšie nekončiaci bazény na celom svete patrí ten, ktorý patrí hotela The Liming, ktorý leží v Karibiku. Ak si chcete užiť dovolenku, ktorá vám bude doslova brať dych, ak si chcete užiť každodenné relax pri nádhernom zapadajúcom karibskom slnku, potom si takú dovolenku na ostrove Bequia rozhodne urobte. Bude to stáť za to.