Kabelky, ktoré majú v dámskej zbierke svoje miesto

Dobre zladené kúsky oblečenia netvorí celkový outfit, čo napokon ženy veľmi dobre vedia. Ženy si uvedomujú, že k dokonalému outfitu patrí okrem iného aj topánky alebo tiež kabelky. Bez kabeliek by outfit nebol dokonalý, outfit by takzvane nebol outfitom. Aby ste však nestriedali jednu kabelku s inou, odporúčame mať kabeliek rovno niekoľko. Aby ste však nekupovali kabelku, ktorá nie je štýlová, povieme vám, aké kabelky majú v dámskej zbierke svoje miesto.

Crossbody kabelka

V ženskej zbierke má rozhodne svoje miesto takzvaná crossbody kabelka. Jedná sa o ideálny kabelku na každodenné nosenie. Jej dominantou je dlhý popruh, teda kabelku ľahko prehodíte okolo tela alebo len cez rameno. Jej hlavnou vlastnosťou je to, že ide prakticky k akémukoľvek outfitu. Vkusne padne teniskám, ale aj pekne ladí s elegantnou obuvou. Crossbody kabelka by mala byť stredne veľká, tým sa zabezpečí jej praktickosť.

Kabelka s horným úchytom

Pre elegantný outfity je najvhodnejšie kabelka s horným úchytom, ktorú držíte len tak v rukách. Jedná sa o veľmi profesionálne a elegantnú kabelku, ktorá sa hodí nielen na dôležitá pracovné stretnutia, ale aj všeobecne do práce. Kabelka s horným úchytom by mala byť hlavne kvalitné, ideálne bude, keď bude v neutrálnych farbách, aby nepodliehala módnym trendom a bola skôr nadčasová.

shopper bag

V dámskej zbierke kabeliek by rozhodne nemali chýbať kabelky, ktorým sa hovorí shopper bag. Respektíve jedna taká kabelka by v dámskej zbierke byť skrátka mala. Jedná sa o rozmernú, veľkú tašku, ktorá väčšinou nemá zapínanie. Väčšinou ju možno dať len cez rameno, nemá žiadny špeciálny popruh. Je naozaj veľmi priestranná, môžete do nej dať aj niekoľko vecí. Vhodné sú potrebné na víkendy k rodičom alebo na podobné udalosti.

Tak čo, máte všetky tri kúsky vo svojej zbierke?