Jen ružová to môže byť. Máte ju vo svojom šatníku?

Hoci bola ružová ešte na počiatku minulého storočia silou a prisuzovala sa rváčom a sebevědomým mužům, dnes ji vnímame spíš jako dívčí až zženštilou farbu. A pretože sú výrazné farby hitom tohto roku, pozrite sa, jak ji správně nosit.

Buďte vidieť

Neonově ružová farba je úplne neprehliadnuteľná, nech už ju vezmete na párty, alebo do práce. Sčím ju kombinovať? Sdalší neonově ružovou! Oblečte si štýlový rolák nebo blůzku a nohavice v žiarivej farbe, na nohy obujte biele či jasne modré lodičky a môžete vyraziť. Nebojte sa ani červených alebo fialových doplnkov, ktoré outfitu dodajú hĺbku.

Chcete byť vidieť, ale neonová záre je na vás príliš? Vsaďte na pastelovo ružové oblečenie, ktoré spousty tŕppytivých flitrov. Na večírek sa do neho môžete zahaliť od hlavy po paty, na viac formálnych udalostí si kružovému saku alebo košili oblečte svetlo modré džínsy.

Večne zasnená

A teraz niečo pre romantičky. Kombinácia svetlo ružová a biele farby sluší všetkým zasneným duším. Oversize blúzka zakasaná za biele nohavice s vysokým pasom, ružová áčková sukne sbielym tílkem a bielymi teniskami alebo nežný biely crop top s ružovým blejzrem s hlavou voblacích po celý deň.

Růžová a kvety – možno existuje ženštejšia kombinácia? Držte slnečný mesiac a rozkvette rovnako ako louky a záhrady sružovými kvetinovými šatami alebo voľnými nohavicami a vzdušnou skúškou. Outfit zakončete bielymi šnerovacími botami, vďaka ktorým budete vyzerať ako víla rozprávky.

Vintage štýl

Nakoniec sa poďme trochu vrátiť včas. V60. letech vévodila růžovou barvu (a mužským touhám) modelka Twiggy, podľa ktorého vzoru letos oblečte i střižené růžové šaty. Ak ste bližšie 40. a 50. léta, inšpirujte sa filmovými hviezdami, ako bola Grace Kelly alebo Elizabeth Taylor. Nestárnoucí klasikou je ružová puzdrová sukne a vypasovaná blúzka prepásaná páskem.