Čo všetko sa bude nosiť na jar?

Aj keď to vonku ešte stále vyzerá na poriadnu zimu, neznamená to, že sa nemôžeme chystať na prichádzajúcu jar, ktoré onedlho vypukne vo všetkej paráde. Aby ste si ušetrili hromadu nakupovanie v období, keď jar naozaj vypukne a kedy budú obchodné domy plné ľudí, začnite nakupovať na jar už teraz. My totiž už teraz vieme, čo sa bude na jar nosiť a s čím zaujmete.

Ako iste viete, každé ročné obdobie sa nesie v trochu inom duchu, v trochu inom štýle, v každom ročnom období sa nosí niečo krapet iné. A tak sa zamerajme spoločne na jar, ktoré sa nezadržateľne blíži po dlhej zime, ktorá však nebola taká dlhá ako vždy, možno vďaka nadpriemerne vysokým teplotám.

retro potlače

K trendom tohtoročnej jari patrí bezpochyby retro potlačami. Ak ste počuli o tom, že sa móda vracia do minulosti, že sa módny svet začína inšpirovať osemdesiatymi, deväťdesiaty rokmi, potom si túto domnienku teraz potvrdíte. Retro vzory ju potvrdzujú. Najčastejšie sa na jar stretnete s farebnými kombináciami, konkrétne s kombináciami oranžovej, žltej a hnedej farby. Najviac budú frčať geometrické potlače, ako sú napríklad veľmi úzke prúžky. To konkrétne frčalo ešte skôr, konkrétne v šesťdesiatych, sedemdesiatych rokoch.

Vesty

Čo ďalšie sa bude počas jari nosiť? Sú to jednoznačne vesty, ktoré by mali vládnuť vášmu šatníku. Vesty možno kombinovať ako s elegantnými kúskami, ale taktiež ich môžete nosiť v kombinácii s džínsy a teniskami. V tomto prípade sa môžete inšpirovať sedemdesiatymi rokmi, kedy vesty boli naozaj štýlové a šik.

farebná kože

O tom, že sa kožené kúsky vracia do módy, o tom ste pravdepodobne už počuli. O čom ste však naopak nepočuli, tak je to, že sa na jar bude nosiť predovšetkým farebná kože. Koža nie je určená na jeseň a zimu, ale nosiť sa má práve na jar a tradičnej čiernej kúsky už nie sú tak in ako kedysi.