Čo sa bude nosiť tento rok na jeseň? Inšpirujte sa

S odchodom leta sa do kamenných predajní s oblečením dostali prvé jesenné kúsky. Napodiv sú zaujímavé a originálne, kto by ich býval čakal. Ak patríte k nákupným maniakom, pravdepodobne viete, aké kúsky sa do obchodov nahrnú alebo už nahrnuli. Ak ale nie ste milovníkom módy alebo sa o módu moc nezaujímate, sú aktuálne trendy veľkým tajomstvom a zároveň otáznikom. Preto vám prinášame drobnú inšpiráciu.

Aby ste tento rok na jeseň nechodili v nestylových outfitoch, dajte na nás a kúpte si do vášho šatníka kúsky, ktoré uchváti nielen vás, ale aj vaše najbližšie okolie.

Roláky sú zase na scéne

Ak ste si mysleli, že roláky budú in len jeden rok, pomýlili ste sa. Po roku sa opäť roláky vracia na scénu, takže sa na ne pripravte. Roláky sú elegantné, ale aj ležérne kúsok, ktorý pekne padne ako k saku, tak k menej elegantnému kabátu či bunde. Pekne sa hodí k sukniam, tak aj k nohaviciam. Dnes sa dokonca nosí pod šaty so špagetovými ramienkami!

Vzorované pančuchy späť v hre

Chvíľku to vyzeralo, že vzorované pančuchy vypadli z hry, ale nie je to tak. Tak sa to všetko len javilo. Pravdou je, že vzorované pančuchy sú opäť po pár mesiacoch v hre, preto si kúpte napríklad také, ktoré sú bodkované alebo srdiečkové. Vzorované pančuchy vyniknú hlavne na vysokých ženách, ale ani ženy menšej postavy sa nemusí pančucháčom strániť. Ideálne sú pančucháče treba k midi sukniam, ktoré sa na jeseň tiež nosia.

Hranatá špička vedie

Aké topánky si na jeseň zaobstarať? Pravdepodobne zvažujete topánky so špicatou špičkou, ale ďaleko lepšie sú topánky s hranatou špičkou. Jedná sa o trochu retro kúsok, ale je to naozaj tento rok na jeseň in. Topánky s hranatou špičkou sú väčšinou celé uzavreté, podobajú sa trochu mokasínům a trochu na tradičné slip-ony.

S čiernou čipkou zaujmete

Ak plánujete ísť na nejakú spoločenskú akciu, odporúčame zvoliť čiernu čipku. Je to tento rok na jeseň veľmi elegantná, neváhajte siahnuť konkrétne po šatách alebo po pletenom Kardigan, ktorý bude čiernou čipkou ozdobený.