Do akých destinácií sa dostaneme za pár korún?

Žijeme v dobe, keď už nie je cestovanie tak drahé. V súčasnej dobe sa dá cestovať do rôznych destinácií za pár korún, len to chce vybrať si, kam sa chcete vydať. Medzi drahšie dovolenky sa radí napríklad dovolenka na Havaji alebo na Bali či v Afrike. Ak sa však chcete na krásne miesta pozrieť za pár korún, mali by ste sa vydať do nižšie uvedených destinácií.

Ak vám nevadí cestovanie s cestovnou agentúrou, možno by ste mali cestovať cez portál Slevomat.cz. Ide o český portál, ktorý bol nedávno predaný do zahraničia. Avšak aj napriek tomu, že sa zmenil riaditeľ tejto spoločnosti, je to stále kvalitný portál, na ktorom zoženiete zájazdy za skvelé ceny.

Vďaka ponukám, ktoré na Slevomatu.cz nájdete, sa môžete za pár korún pozrieť do rôznych destinácií, o ktorých ste si ani nemysleli, že sa tam niekedy pozriete. Väčšinou sú lacnejšie zájazdy také, že idete na dané miesto autobusom, ale ak ste na cestovanie vo vlaku či v autobuse zvyknutí, určite vám to nebude vadiť.

Otázkou teda je, do akých destinácií sa dostanete za pár korún?

Taliansko

Taliansko sa pravidelne ukazuje medzi najvýhodnejšími ponukami. V súčasnej dobe je Taliansko pomerne populárne, ale nie preto, že je tu more, ale hlavne vďaka krásnym miestam plných pamiatok. Lacno sa dostanete napríklad do Benátok, čo je mesto, o ktorom sa všeobecne vie, že sa potápa. Mali by ste sa sem teda pozrieť, čo najrýchlejšie to pôjde, až kým úplne nezmizne z máp.

Ďalším obľúbeným miestom v Taliansku je rozhodne shakespearovské Verona alebo taky Rím, kde si ľudia obľúbili nielen Koloseum, ale hlavne Fontánu di Trevi, ktorá im údajne splní aj to najbláznivejšie želania.

Francúzsko

Keďže nie je Francúzsko tak vzdialená a keďže sa do nej dá dostať autobusom, je to opäť obľúbené miesto mnohých turistov. Do Francúzska sa jazdí hlavne za Parížom, čo je mesto módy, ktoré je plné dych berúcich pamiatok, ktoré rozhodne musíte vidieť na vlastné oči.