V modernej spálni sa vždy lepšie spí

Pri zariaďovaní vášho nového domova dbáte predovšetkým na to, aby všetko, čo si zvolíte, bolo podľa aktuálnych módnych trendov. Musíte si zvoliť, či do kuchyne zvolíte červenej skrine alebo modré alebo či to necháte na prírodnej báze. Samozrejme sa vždy radíte s vaším časopisom o bývaní, kde vždy nájdete tie najlepšie a najnovšie módne trendy, ktoré nesmú chýbať v modernej domácnosti. Premýšľate aj o nábytku do obývacej izby, ktoré musia byť úplne bez chýb. Skúste to teda následne aj s jedálenskou súpravou, ktorá by mala byť predovšetkým z prírodného materiálu, pretože len ten teraz jednoznačne vedie v rebríčku najlepších moderných noviniek do vašej domácnosti.

Okrem iného však musíte premýšľať aj nad zrkadlami, kvetinami alebo knižnicou do obývacej izby. Záleží však predovšetkým na vašom vkuse, aj keď modernú domácnosť podľa aktuálnych najlepších časopisov v tejto oblasti má svoje veľké slovo v rôznom rozhodovaní. Najhoršie dilema sa však skrýva pod pojmom spálne, pretože práve to je miestnosť, do ktorej sa budete radi vracať po náročnom dni v práci, kedy na vás šéf len kričal a kedy ste si vyliali svoju obľúbenú kávu na ešte obľúbenejšie košeľu. Presne do postele v spálni budete denne líhať s prosbou lepšieho zajtrajška, a tak sa nie je čomu diviť, keď je to vážne taký oriešok, že sa na to radšej chcete vykašľať, pretože nechcete brať následnú zodpovednosť za nevydarenú spálňu.

Biela farba upokojuje, ale radšej ju rozbite čiernym kontrastom

Spálňa by vás mal jednoznačne upokojovať, a tak sa zamerajte predovšetkým na bielu farbu, s ktorou miestnosť vymaľujete. Aj nábytok voľte do tejto farby. Avšak aby vás táto čisto biela farba stále nerozptyľovala, musíte ju nejakou inou farbou rozbiť. Najlepšie to urobíte s kontrastom, ktorým bude v tomto prípade čierna. Čierne zrkadlo, jeden alebo dva vankúše tej farby a treba ešte odkladací stolík bude tak akurát. Ak by vás táto kombinácia zase omrzela, skúste to rozbiť ešte jednou farbou, napríklad červenú, ktorá bude len na jednom vankúši. Aj tento drobný kontrast bude skvelý a iste vás už len tak neomrzí. Nevoľte do spálne také farby, ktoré sú príliš pestré. Musí vás upokojovať, nie zbytočne rozptyľovať.