7 dôvodov, prečo si zaobstarať psa

Ešte nemáte psa? Áno, ste stále v práci, máte veľa povinností, nemáte čas, neviete, či to zvládnete, bojíte sa, že vám to prirastie k srdcu, bla bla bla. Prečo si zaobstarať psa práve teraz?

Pomôže to vášmu zdraviu

Mať psa je skvelé. Získate nielen dennú dávku pohybu, ale aj režim. Ľudia, ktorí sa starajú o psieho miláčika, majú nižší krvný tlak a lepšiu imunitu. Hladkanie chlpatých chlpáčov navyše znižuje hladinu cholesterolu v krvi.

sebavedomie vašich detí stúpa

Deti si dokazujú, že sa dokážu postarať o nového člena rodiny. Budú samostatnejšie a sebavedomejšie. Starostlivosť o domáce zviera im pomôže byť na seba hrdé.

Očakávajte smiechové línie

Každý deň vás váš domáci miláčik niečím prekvapí. Naučia sa niečo nové alebo si vystrelia. Upokoj sa, je to hlúpa tvár. Smejte sa s chuťou.

Nadváha nemá šancu

Chcete si udržať svoju hmotnosť alebo ju dokonca trochu znížiť? Zaobstarajte si chlpaté šťastie. Podľa výskumov môžu psy dokonca poskytnúť ľuďom odporúčanú dennú dávku pohybu. A je to úplne prirodzené. Môžete si zaobstarať inteligentné hodinky, ktoré budú merať každý váš krok.

Zoznámte sa, zoznámte sa, zoznámte sa

Ak sa prechádzate v parku a nemáte psa, ľudia sa na vás budú pozerať podozrievavo, ak sa k nim priblížite. Ak však máte psa, každý deň si z prechádzky odnesiete nové zážitky. Budete sa rozprávať s mnohými ľuďmi.

Psia láska je nekonečná

Už ste niekedy videli, že by vás zviera (alebo človek) tak dychtivo vítalo, keď sa vrátite domov z práce? Nič sa nevyrovná vernosti psa. Pes je vďačný už len za to, že je vami. To je všetko, čo od vás chce.

Režim, ktorý si zamilujete

Vyjsť von vo veternom, príliš horúcom, príliš chladnom atď. počasí je nadľudská úloha. O vašu imunitu je však postarané. Koniec koncov, máte svoj malý uzlíček radosti, svojho psa. Vyvezie vás, aj keď padajú trakare.

Ešte nemáte psa?