Stavba garáže môže trvať iba jeden deň

Už nejaký čas si predstavujete peknú a pohodlnú garáž alebo kryté parkovacie miesto pre vaše auto na vašom pozemku, ale stále sa neviete odhodlať k jeho výstavbe? Stačí si vybrať správny materiál a garáž bude na mieste do niekoľkých hodín.

Keď nechceme investovať čas

Pri stavbe garáže nechceme investovať svoj čas. Stráviť dlhé hodiny vytváraním prístrešku odolného voči poveternostným vplyvom je tiež dosť zložité. Keď si vyberiete montovanú garáž, máte istotu maximálneho úžitku za nízku cenu. Garáž na kľúč bude presne podľa vašich požiadaviek. Nie je problém zabezpečiť jej fasádu. A hotovo. Ako dlho to trvalo? Len niekoľko hodín.

Budete potrebovať privolať ťažkú techniku?

Myslíte si, že prefabrikovaná garáž si bude vyžadovať príchod ťažkej techniky na váš pozemok, aby vám všetko doručila? V žiadnom prípade. Len normálna prístupová cesta, po ktorej sa k vám dostane auto so špecialistami. Postarajú sa o montáž vašej vysnívanej garáže alebo prístrešku pre auto na vašom pozemku z hotových dielov. Nie sú potrebné žiadne ťažké stroje.

Koľko stojí stavba garáže?

Všetky projekty sú samozrejme prispôsobené spoločnosti. Preto je ťažké odhadnúť, koľko bude požadovaná veľkosť stáť. Chcete ku garáži záhradný domček? Výstavba garáže môže byť okolo 60 000, ale aj o niečo vyššia. Vaše auto bude mať dokonalé vybavenie za jediný deň.

Čo bude strecha a čo dvere?

Opäť záleží na vašich preferenciách. Bežne sa stavajú konštrukcie so sekcionálnymi a výklopnými bránami. Sekcionálne brány sú síce o niečo drahšie, ale ich mechanizmus je priamo navrhnutý tak, aby vydržal roky pri veľkom zaťažení. Chcete šikmú strechu? Alebo dávate prednosť sedlovej streche? S montovanými garážami si ľahko vyberiete presne to, čo bude vyhovovať vašim požiadavkám.

Vaša garáž, prístrešok pre auto alebo záhradný domček môžu byť na vašom pozemku v priebehu jedného dňa.