Ako využiť aviváž pri upratovaní domu?

Máloktorá gazdinka si uvedomuje, aké pomocníkmi vo svojej kredenci skrýva. Naozaj len máloktorá žena vie, ako možno pri upratovaní využiť ocot alebo citrón či trebárs aviváž. Väčšinou sa ide do obchodu, kde sa zakúpi všetko potrebné k upratovaniu. Nakúpi sa najmä predražené upratovacie prípravky, ktoré nie sú nášmu nosa zrovna sympatické. Radšej by sme mali využiť krásne voňavú aviváž, ktorá je známa tým, že pri upratovaní je nepostrádateľným pomocníkom. Neveríte? Potom ju pri ďalšom upratovaní vyskúšajte. Uvidíte, koľko toho za vás urobí a ako vám s upratovaním pomôže.

Možno si hovoríte, že je hlúposť pri upratovaní využívať aviváž, lenže hlúposť to naozaj nie je. Aviváž sa nepoužíva len pri praní, ale tiež je nepostrádateľným pomocníkom pri upratovaní. Trebárs funguje dokonale ako leštenka na nábytok! Stačí ju zmiešať s trochou vody a váš nábytok sa bude dokonale lesknúť. Neveríte? Vyskúšajte nielen toto, ale aj iný tip.

Ako využiť aviváž pri upratovaní

  • Aviváž možné pri upratovaní využiť naozaj rôzne. Napríklad je to fantastický čistič okien. Okná nielen umyje, ale aj prežiari a dodá im podobný lesk, ako keď použijete zmes octu a vody. Aviváž si vezmite na pomoc aj v prípade, že sa rozhodnete umývať okná automobilu.
  • Aviváž možno použiť aj ako čistič podlahy. Je to dokonalý pomocník pri čistení hlavne plovoučky alebo podlahy z PVC. Podlahám zrazu aviváž dodá lesk a krásne ich umyje, podlaha tak bude vyzerať ako nová.
  • Aviváž možno tiež použiť pri čistení štetcov. Je to prvá pomoc pre každého zapomnětlivého maliara. Ak ste nechali štetce zaschnúť aj s farbou, potom je namočte do pohára s avivážou a vodou. Farba a všetky zaschnuté nečistoty zo štetcov rýchlo poľaví a opadnú.
  • Pripálili sa vám hrnce? Potom použite aviváž, ktorá je skvelým pomocníkom v boji proti zaschnutým hrncom, odolným připáleninám alebo nevyčistitelným zapekacími misám. Stačí použiť len teplý roztok aviváže a vody a je po připáleninách.