Základné kúsky, ktoré vynosí ženy v akomkoľvek veku

Z akých kúskov sa skladá váš šatník? V každom šatníku nájdeme bezpochyby niekoľko tričiek, tiež džínsy, samozrejme pár mikín a svetrov. To je napokon základ šatníka. Existuje však niekoľko kúskov, ktoré sa nosia v akomkoľvek veku. Spomínané kúsky z šatníku nevyhadzujte, či už je vám dvadsať alebo štyridsať rokov. Viete, aké kúsky sa nosia v každom veku?

Pokiaľ chcete mať vo svojom šatníku kúsky, ktoré sa budú dobre kombinovať a ktoré sa zároveň dajú nosiť v akomkoľvek veku, dajte na nás. Vybrali sme niekoľko kúskov, ktoré môžete nosiť v sladkých dvadsiatich rokoch aj v štyridsiatich rokoch, keď už máte niečo za sebou.

Kožená bunda

Niekto si myslí, že kožené bundy sú len pre mladých, ale nie je tomu tak. Kožené bundy môžu nosiť ženy akéhokoľvek veku, veď krásne padnú všetkým typom postáv. Ak nemáte radi výrazné farby, siahnite po nadčasovej čiernej alebo hnedej koženej bundičke. Ak máte radi trochu odvážnosti, siahnite po farebnejších kúskoch. Aktuálne sa nosia hlavne smaragdovo sfarbené kúsky alebo príjemné bordó bundičky.

čierne nohavice

Čo rozhodne nikdy nevyjde z módy sú čierne nohavice. Čierne nohavice sú neoddeliteľnou súčasťou každého dámskeho šatníka a nosiť by ich mali ako ženy pýšiace sa krásnym dvadsiatym rokom, tak ženy po štyridsiatke. Pekne sa kombinujú a môžu byť súčasťou tak elegantného, ​​tak ležérneho outfitu. Nebojte sa ich spojiť treba s obľúbenými a dnes veľmi štýlovými chelsea topánkami alebo napríklad s klobúkom.

chelsea topánky

Alebo tiež chelsea boots sú hitom módneho sveta. A napodiv sa z nich stal tiež kúsok, ktorý by mal byť v zbierke každej ženy. Pristane totiž mladým dvacátnicím a už nie tak mladým štyridsiatničkam. Chelsea topánky sú vkusné v akomkoľvek prevedení a s akýmkoľvek podpätkom. Je len na vás, či vám učarujú skôr vyššie podpätky alebo dáte prednosť úplne minimalistickému podpätku.