Zahalená do kvetín aneb kvetinové vzory sú stále trendy!

Kvety k ženám zaručene patrí, či už tie voňavé a s láskou darované alebo tie v ich šatníku. Kvetinové vzory a motívy sa v dámskej móde objavujú veľmi často a nedá sa tomu čudovať. Návrhári vsádzajú na ich farebnosť, zmyselnosť a ženskosť. A preto ak doteraz v šatníku nemáte žiadny kvetinový kúsok, je načase tento módny prehrešok napraviť.

Oblečenie s kvetinovým vzorom patrí k jari aj k letu

Jar i leto sa môže niesť v znamení farieb, kvetín a kvetinových vzorov. A ak pri nákupe opäť siahnete po tielku s kvetinovým vzorom, aj napriek tomu, že jedno podobné už doma máte, nemajte obavy. Oblečenie v tomto štýle v lete využijete. Je hravé, farebné, zábavné, elegantné a tak ženské. Tak načo skrývať svoje prednosti, keď svoju krásu môžete nechať rozkvitnúť? Na kvetinový vzor narazíte takmer v každom obchodíku s oblečením. Viac či menej sa na neho zameriavajú snáď všetky dámske značky oblečenia. A budete sa diviť, ale kvetinový vzor sa objavuje aj v pánskom šatníku. Ale nechajme mužskú časť populácie spať, pretože kvetinové vzory patrí predovšetkým ženám. Obliecť sa do nich môžu od hlavy až k päte a alebo len decentne doplniť inak nudne pôsobiaci outfit. Oblečenie s kvetinovým vzorom má jednu veľkú výhodu – bez toho aby ste museli vymýšľať zložité kreácie, rozbijete ním fádnosť a šeď.

Ku kvetinovému oblečenie patrí aj kvetinová vôňa

A teraz nám dovoľte máličko odskočiť od témy, nie však ďaleko. Máme totiž za to, že ku kvetinovému oblečenie sa oveľa lepšie hodí niektorá z kvetinových vôní namiesto ťažkých drevitých a korenených parfumov. Očarte partnera, priatelia a známe príjemnou kvetinovou vôňou – medzi obľúbené patria tónmi frézie, orgovánu, ruže alebo konvalinky. Či už si pre svoje kvetinové šaty vyberiete akýkoľvek kvetinový parfum pamätajte, že zahalená do kvetov sa budete cítiť úplne božsky. Prebudíte v sebe ženskosť a zmyselnosť.