Vyžaruje z vašej domácnosti harmónia a láska?

Čoho si ako návšteva všimnete u svojich blízkych? Že majú upratané, že majú pekný a dizajnový nábytok alebo že z ich domácnosti sršia harmónia a láska? A čo u vás? Dočkajú sa priateľské a rodinnej atmosféry aj vaše návštevy? Alebo máte len stroho zariadenú domácnosť, ktorá nič nenapovedá o rodinných príslušníkoch? Vieme, ako to zmeniť!

Doma je doma aneb osobné fotografie a suveníry z ciest sú dôležité!

Vystaviť si doma čo možno najviac fotografií rodinných príslušníkov a poličky zasypať zmrští suvenírov zo spoločných ciest … zdá sa vám to až príliš familiárnej? To rozhodne nie. Budete sa čudovať, ale pravú rodinnú atmosféru vytvorí jedine tyhle maličkosti. Skúste sa na svoj interiér pozrieť očami cudzieho človeka. Čo napovie o rodine, ktorá v ňom žije? Že nič zásadné? A nie je to chyba? Prečo komodu nelemujú rámčeky s osobnými fotografiami, prečo sa vo vitríne neblýska manželovho zbierka mincí? Prečo na stenách nevisí obrázky s detskými výtvory? Divili by ste sa, ako toto všetko naplní váš domov harmóniou a láskou. Návštevy sa potom rozhodne nebudú nudiť a pokojne ich môžete v obývacej izbe nechať chvíľu samotné, pretože zatiaľ čo vy im budete v kuchyni variť kávu, vaše fotografie a osobné predmety na policiach a na stenách im budú rozprávať príbeh.

Rozhodne viac rámčekov a fantázie!

Útulnejší domov si vytvoríte viac rámčeky a trochou tej fantázie. Naozaj väčšie investície na to nepotrebujete. Navyše môžete spojiť príjemné s užitočným, keď niektorý večer začnete spolu s deťmi niečo tvoriť. Čokoľvek! Dajte si spoločnú tému – namaľujte rodinu na tom najlepšom výlete vôbec a výtvory si potom zarámujte a zaveste na čestné miesto. Vyrobte si stojan na papierové obrúsky, netradičné luster do predsiene, namaľujte si váš vlastný dizajnový obrus. Bude to zábava, uvidíte! Spoločne strávený čas s rodinou, vystavené obrázky, suveníry a výtvory vytvoria dokonalú rodinnú atmosféru.