3 dôvody, prečo si zaobstarať permanentný make-up

Nevýrazné obočie a oči často utlmujú krásu nášho vzhľadu. Pre vylepšenie a podporu sebavedomie tak často používame make-up, ktorým sa snažíme zvýrazniť svoje prednosti. Koľko to ale zaberie času každý deň? Ak sa už nechcete hanbiť za svoju tvár bez naneseného make-upu a chcete si každé ráno ušetriť trochu času a starostí, pozrite sa, prečo a kde si nechať zhotoviť permanentný make-up.

Úspora času pre každodenné maľovanie

Jedným z dôvodov, prečo staviť na profesionálnej permanentný make-up je hlavne úspora času. Ráno si tak miesto maľovanie môžete pospať alebo pripraviť dobré raňajky. Starosti si ušetríte aj počas cestovania, kedy si so sebou nemusíte brať také množstvo kozmetiky. Byť krásna a nemusieť sa príliš maľovať je snom každej ženy a veľkou výhodou je fakt, že toho môžete v dnešnej dobe ľahko dosiahnuť.

Už si nebudete musieť maľovať obočia

Metóda permanentného make-upu sa hojne uplatňuje pri dokresľovanie a optickej úprave tvaru obočia. S technikou microbladingu sú simulované jemné chĺpky, takže výsledok vyzerá veľmi realisticky a na pohľad príjemne. Práve obočie je totiž výrazným prvkom na našej tvári a výrazne utvára celý výraz.

Keď idete na permanentný make-up, dávate svoju dôveru do rúk špecialistov na klinike. Je veľmi dôležité vybrať si dobre pre maximálnu spokojnosť s výsledkom. Dobrými referenciami a najmodernejšími technológiami sa môže pochváliť napríklad estetická klinika Mediestetik s pobočkami v Prahe a Tepliciach.

Podpora prirodzenej krásy za každej situácie

Metóda permanentného make-upu je vhodná pre ženy, ktoré líčenie nebaví, alebo majú problémy s alergiami na dekoratívnu kozmetiku. Ide tiež o skvelú alternatívu do zamestnania v náročnom prostredí, kde by sa bežné líčenie rozmazalo. Vyhnete sa tiež strachu, že sa prebudíte vedľa partnera a tomu budete pripadať bez maľovanie ako úplne iný človek. Pre ženu sú toto veľmi dôležité situácie, ktoré vo výsledku pomáhajú udržiavať príjemné sebavedomie a pocit krásy.