Vaša kúpeľňa bude dokonalá 5 tipov, ako na to

Kúpeľňa je priestor, kde máme možnosť zažiť relaxujúce chvíle. Aby sa tak ale mohlo stať, musí byť naozaj krásna. Ako na to, aby vám kúpeľňa robila radosť zakaždým, keď do nej vkročíte?

Kvalitné textílie

Kvalitný textil je pre pohodlie vo vašej kúpeľni určujúce. Luxusné kúpeľňové predložky vás príjemne zahrejú od nôh, luxusné uteráky vám poskytnú dostatočnú jemnosť a hebkosť po každom kúpeli, a luxusné dámske župany budú mať tú česť udržať vás v teple po každom kúpeli. Tiež si prajete, aby vo vašej kúpeľni vládla kvalita?

Milovaná farba

Vaša kúpeľňa sa doslova teší na to, až ju konečne farebne zjednotíte. Všetky textílie tak môžete zladiť do vašej obľúbenej farby. Bude rovnaký odtieň aj na obložení kúpeľne? Štýlová trefa! Bytoví dizajnéri by z vás mali skutočnú radosť.

Vždy upratané

Relax v kúpeľni, kde nie je čisto, nie je možné zažiť. Stále by vás drásalo pomyslenie na nevyprataný kôš. Preto každý deň venujte upratovaniu kúpeľne päť minút. Áno, iba toto stačí, aby bola vždy dokonalá. Lepšie je krátke a pravidelné upratovanie, než vyčerpávajúce pulírovanie.

Ako v džungli

Pri predstave džungle sa mnoho z nás dokáže uvoľniť. Stačí, keď si napríklad do sprchového kúta zaobstaráte špeciálnu tapetu s obrázkom z divočiny. Pridajte živé kvety a ste tam! Relaxačnú hudbu, prosím. Aj vy sa vo svojej kúpeľni môžete cítiť úplne skvele. Nenáročné kvety, ako je napríklad lopatkovec, ibištek alebo zamiokulkas, sa budú v priestore kúpeľne skvele vynímať!

Vlastná sauna

Saunovanie je veľmi prospešné pre našu imunitu. Pokiaľ si aj vy prajete prirodzene zvyšovať svoju odolnosť, pouvažujte nad výmenou sprchového kúta za saunu so sprchovacím kútom. Bude to aj pre vás zdroj dokonalej relaxácie vo vašej kúpeľni?

Kúpeľňa by nám mala robiť radosť každý deň. Keď sa obklopíte luxusnými textíliami a prvkami, ktoré vám prinášajú úsmev, budete skutočne spokojní.