Tri outfity, v ktorých hrá hlavnú úlohu pletená móda

O pletené móde ste iste počuli. Jedná sa o aktuálnej hit, ktorý sa nám ukázal už ku koncu minulého roka. V súčasnej dobe je pletená móda uprednostňovaná pred ostatné, nájdeme v obchodoch nielen pletené šaty, ale aj pletené čiapky, ktoré sú starú dobrú klasikou, mimo to nájdeme v obchodoch aj pletené šály, pletené svetre alebo prípadne pletené blúzky, ktoré sú unikátne. O pletené móde môžeme tiež povedať, že sa jedná o akýsi retro kúsok, akýsi comeback, ktorý však prišiel presne v čase, keď v módnom svete zavládla nuda. 

Za comeback možno označiť niečo, čo sa vrátilo z minulosti s veľkou pompou a slávou (niekedy v negatívnom poňatí, inokedy v pozitívnom slova zmysle). Kým zvonové nohavice boli krokom vedľa a comebackom, o ktorý nikto nemá záujem, pletená móda je niečo, čo sme si zamilovali kedysi a zamilovali sme sa do toho aj teraz. 

Zostavme si preto práve z pletenej módy tri outfity a nechajte sa inšpirovať. 

Outfit číslo jedna 

Hlavnú úlohu v prvom outfite hrajú pletené šaty, ktoré doplníte o čierne pančucháče alebo silonky, k tomu pridáte okrem iného tiež kozačky nad kolená, ktoré sú na podpätku, aby sa predĺžila ženská postava. Čižmy nad kolená s podpätkom môžu nosiť ženy akejkoľvek veľkosti, bez podpätku len ženy, ktoré sa pýši dlhými nohami. K tomu všetkému kabát rovného strihu, ľahkú šál voľne prehodenú okolo krku, kabelku cez rameno a klobúk. 

Outfit číslo dva 

V druhom looku hrá hlavnú rolu sveter s rolákom, ktorý si len z časti zakasáte do úzkych džínsov, ktoré doplníte o vysoké čižmy. K tomu zvoľte kabát s klopy, veľkou priestrannou kabelku a nezabudnite na rukavice a čiapku, ktoré sú posiate perličkami pre oživenie. 

Outfit číslo tri 

Tretia look sa skladá z pletené blúzky s krátkym rukávom, ktorú doplníte o oversize sako, ktoré doplníte o nohavice úzkeho strihu. K tomu zvoľte lodičky, listonošku a business look je na svete.