TOP tipy, ako usporiadať veľkolepú žiadosť o ruku

Tiež si neželáte, aby bola žiadosť o ruku iba fádna záležitosť? Pozrite sa na tipy, s ktorými zažiarite a zariadite si zážitky pre celý zvyšok života. Ako na to?

Tisíce svetiel na scénu

Ako pozadie pre svoje citové vyjadrenie môžete zakomponovať ohňostroje. Práve tieto prvky sú dokonalou kulisou vášho vyznania. Pripravte si scénu a požiadajte o pomoc niekoho, kto v danom okamihu spustí tú krásu. Za svitu tisíce svetielok sa budete objímať so ženou vášho srdca. Svadobné ohňostroje sú to pravé spestrenie citového vyznania. Vyberte si farbu aj efekty a choďte do toho. Úspech zaručený!

Nahrajte scénku

Pre túto veľkolepú žiadosť o ruku budete potrebovať veľa pomocníkov. Ste dobrovoľný hasič, futbalista, alebo napríklad učiteľ na škole, kde máte po ruke veľa pomocníkov? Usporiadajte scénku na svoju milú. Môže to byť čokoľvek, keď ju vylákajú vaši priatelia na miesto, kde už budete pripravený vy. Romantické zátišie nesmie chýbať. Aká bude jej odpoveď?

Spoločná pieseň

Opäť budete potrebovať viac ľudí. Je nejaká pieseň, ktorú vaša vyvolená skutočne miluje? Môžete sa pustiť do spevu priamo v zbore. Usporiadajte nevinnú záhradnú párty, kde budú vaši priatelia a rodina. Zrazu sa všetci spoločne pustíte do spevu obľúbenej piesne vašej milej. Nakoniec pokľaknete. Prajete si ešte väčší dôkaz lásky?

Len vy dvaja?

Nachystajte si romantické miesto, ktoré sa bude dokonale hodiť na vaše vyznanie. Požiadajte svojich známych a priateľov, aby tu prišli. Ale skôr ako vy a potajomky. Nesmú chýbať kamarátky vašej nastávajúcej. Pustite sa do svojho príhovoru a nechajte čas plynúť. Keď povie áno, môžu sa na ňu všetci priatelia vrhnúť a spoločne vám popriať.

Chcete veľkolepú žiadosť o ruku? Skúste napríklad natočiť svoj vlastný videoklip so svojou kapelou alebo so záujmovým krúžkom, do ktorého patríte. Iste tu nájdete množstvo ľudí, ktorí vám ochotne pomôžu.