Rozbehnite svoj biznis tak, že nastúpite do rozbehnutého vlaku

Chcete podnikať? Možno vás od vlastného biznisu odrádza jedna jediná vec, a síce to, že musíte začínať od začiatku. Aj keď sa to zdá byť hračka, hračka to nie je – založiť firmu, vymyslieť meno, spropagovať ju tak, aby obstála pred konkurenciou. Lepšie by bolo, keby ste už mohli naskočiť do rozbehnutého vlaku. Keby ste totiž naskočili do rozbehnutého vlaku, nemuseli by ste sa starať o to, ako sa bude firma vymenovať alebo o to, či obstojí pred konkurenciou, pretože to už by bolo dávno za vami. Aj keď sa táto vízia zdá byť nereálna, napodiv to ide, a to s franchising. 

Franchising je v súčasnej dobe synonymum pre podnikateľskú príležitosť. Jedná sa o podnikanie na základe licenčných zmlúv, kedy si skrátka odkúpite licenčnú zmluvu spoločnosti, s ktorou chcete spolupracovať. A následne si otvoríte pobočku značky, ktorá už má na trhu svoje miesto, ktorá už má reklamu dávno vyriešenú a ktorá už má svojich klientov, ktorí sa k nej pravidelne vracia. 

Franchising tak robí z podnikania skvelú príležitosť, ktoré môže využiť každý. 

Lenže v akom odbore začať podnikať? 

To najťažšie na celom franchisingu je to, s akou firmou sa spojíte. Franchisingových konceptov je na trhu veľa, pre aký sa rozhodnete vy? 

Aby ste sa však nemuseli doslova brodiť franšízovým koncepty, odporúčame franšízu Extéria Market, ktorá je známa vďaka svojmu osvedčenému franšízovému konceptu. 

Pomáhajte podnikateľom aj vy 

Počuli ste o tom, že až štyridsať percent podnikateľov v Českej republike nemá ani zdanie o tom, čo je to BOZP a PO? Podnikatelia však na svoju nevedomosť môžu doplatiť, pretože v prípade neohlásené kontroly zo štátnej správy im môžu byť pridelené neuveriteľne vysoké pokuty. Vy týmto nevedomým podnikateľom môžete pomôcť, a to tak, že si otvoríte pobočku firmy Extéria Market a stanete sa odborníkom na oblasť BOZP a PO. Budete podnikať v odbore, ktorá má budúcnosť a potenciál. Čo viac si priať!