Rolák ako základ šatníka aneb kúsok, ktorý si podmanil jeseň

Čo tvorí základ vášho šatníka? Keby sme nahliadli do vášho šatníka, nájdeme pravdepodobne rad obyčajných jednofarebných tričiek. Tiež nájdeme v šatníku džínsy rôznych farieb, sem tam nejakú mikinu či sveter, samozrejme spodná bielizeň a možno nejaké sako alebo viac búnd líšiace sa tým, do akého ročného obdobia patrí. V jesennom šatníku by sme však mali nájsť aj rolák, ktorý tvorí základ šatníka a ktorý je kúskom, ktorý si podmanil tohtoročnú jeseň.

Ak patríte k ľuďom, ktorí chcú tento rok na jeseň vyzerať in, a nie ste zástancom rádoby štýlových crop topov a krátkych mikín, odporúčame investovať do rôznych rolákov, pretože práve roláky sú to, čo je teraz in. Sú elegantné, praktické, tiež sa v súvislosti s rolákom ponúka celý rad variantov nosenie.

Roláky možno dnes stretnúť v mnohých prevedeniach. Nemajú len klasickú podobu tričká s dlhým rolákom, ale dnes sa rolák nájde aj u úpletových šiat, ktoré krásne lemujú postavu. Sú nadmieru jednoduché, čo ocenia rad žien. Vďaka svojej jednoduchosti sú dostatočne variabilné a dajú sa kombinovať naozaj rôzne. Ich hlavnou vlastnosť je však pohodlie.

Čierny rolák s dlhým rukávom je klasika

Nemožno nič namietať na tvrdenie, že čierny rolák s dlhým rukávom je bezpochyby klasika, ktorá by nemala chýbať v žiadnom šatníku. Rolák je tiež základom každého vrstveného outfitu, o tom tiež nie je sporu.

Vďaka svojej jednoduchosti možno o roláku povedať, že sa ľahko kombinuje, a to doslova so všetkým, čo doma nájdete. Navyše vkusne zakryje boky, čo ocenia ženy s nedokonalou postavou.

Aj doktori roláky schvaľujú

Za roláky napokon stojí aj doktori, ktorí sú toho názoru, že každá žena by taký rolák mala nosiť. Dôvodom je to, že sú chrbát v teple. Pokojne sa môžu roláky nosiť pod sako, košeľu alebo pod podobné kúsky oblečenia tak, aby zakryli chrbát.